Wpis z mikrobloga

Biegam, unikam cukrów, śmieciowego jedzenia, alkoholu, narkotyków, poszedłem rozsądnie spać o 20, staram się rozwijać, dobrze nawadniać, mam kobietę z którą mogę miło spędzić czas, no robię wszystko żeby być w dobrej kondycji psychofizycznej.

Mimo to #!$%@? obudziłem się i jestem zamulony, zmęczony, obolały, boli mnie głowa #!$%@? wie od czego. Spałem jakieś 9h, powinienem tryskać energią, chęcią do pobiegania znowu, miłej kąpieli, zakupów pysznego świeżego jedzenia i co najważniejsze na czym mi zależy efektywnej pracy przez parę godzin choćby cztery.
Co jest #!$%@? nie tak.
#zalesie #rozwojosobisty
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kochamajfony: Ja tak mam praktycznie zawsze, jak wstaję wcześnie rano - bez względu na to, ile spałem. Pisałeś, że możesz wstawać później, to może spróbuj przesunąć godzinę snu i wstawanie o kilka godzin? Te 9h snu to też może być trochę dużo - ja celuję w 6,5-7,5h. Poniżej 6 jest słabo, powyżej 8 też nie bardzo.
Taki przykład z wczoraj - wstałem przed 6 po ~5,5h snu, od 7 z
  • Odpowiedz
@kochamajfony: kolego spróbuj krócej spać, ja mam tak samo, wszystkie badani ok, dużo sportu i do pracy w tygodniu jak wstaje wcześnie rano to czuje się jak młody bóg, w weekend jak mogę spać ile chce to jestem zamulony i głowa mnie boli. Dlatego w weekend nastawiam zegarek wcześniej nawet jak jeszcze mam ochotę pospać i lecę na trening
  • Odpowiedz
Btw. wziąłem sobie xanax, który zapijam pysznym piernikowym piwem i zamówiłem chińczyka po tych wszystkich komentarzach, że co to za #!$%@? życie. Czuję się błogo.

Tylko co z tego, skoro moja produktywność spadła z 20%(przez ten kiepski poranek) do zera.
  • Odpowiedz
Biegam, unikam cukrów, śmieciowego jedzenia, alkoholu, narkotyków, poszedłem rozsądnie spać o 20


@kochamajfony: Prawdopodobnie jesteś zmęczony po bieganiu, masz niedobór cukru, niedobór tłuszczu i masz za mało THC oraz C2H5OH we krwi.
  • Odpowiedz
@kochamajfony: To może być mieć też podłoże psychiczne. Albo depresja, albo zwyczajnie napinasz się za bardzo, że zawsze masz być 100% efektywny - a tak się nie da, każdy ma czasem gorsze dni nawet przy zdrowym trybie życia.
  • Odpowiedz
@kochamajfony: Testowałem ostatnio system do badania bezdechu sennego. Teraz w niektórych prywatnych placówkach możesz wypożyczyć urządzenie, które zapinają Ci na klatce, od tego idzie ciśnieniomierz i rurka do nosa. 24h to nosisz, rurki się wkłada tylko na sen. Dopiero wtedy robią kwalifikację i podejmują decyzję czy musisz się położyć, żeby sprawdzać to dalej. Kilka osób z krzywymi przegrodami sprawdzaliśmy i o dziwo u żadnej nie było bezdechu
  • Odpowiedz
Biegam, unikam cukrów, śmieciowego jedzenia, alkoholu, narkotyków, poszedłem rozsądnie spać o 20, staram się rozwijać, dobrze nawadniać, mam kobietę z którą mogę miło spędzić czas, no robię wszystko żeby być w dobrej kondycji psychofizycznej.


@kochamajfony: Nie biegam, piję colę, jem fastfoody, nie unikam alkoholu ani narkotyków. Piję dużo soków. Staram się dużo odpoczywać i czuję się bardzo dobrze, choć dziś w nocy nie spałem najlepiej :) Coś robisz nie tak
  • Odpowiedz
@kochamajfony: jeśli okaże się, że nie jest to spowodowane przez brak D3 (to serio istotne) i bezdech senny (też na to cierpię niestety) to inną przyczyną może być pewien marazm - brak nowych bodźców, czegoś co naprawdę chcesz robić co cię rajcuje itp. ja mam tak, że na co dzień jestem ospała i zmęczona po przebudzeniu, chyba że robię remont. To zabrzmi dziwnie ale uwielbiam remonty tzn nie dam bałagan
  • Odpowiedz
@kochamajfony: a masz dziewczynę, partnerkę z którą sypiasz, żyjesz, planujesz przyszłość? Bo dla niektórych życie bez tej dawki hormonów które daje druga osoba jest dość bolesne. Tak samo ogólne poczucie że "moje życie ma sens" i dążenie do czegoś też działa lepiej niż leki, dotlenianie, witamina.

Najlepiej sprawdzić to wieczorem przed snem, robisz bilans w głowie czy dany dzień był udany i czy przyszłość wygląda jasno, czy czujesz błogość i
  • Odpowiedz