Wpis z mikrobloga

@nonOfUsAreFree: Niech h...j strzeli tę j...be lato i takie temp, całą noc nie przespana bo cały mokry co sekundę się budziłem. Spałem może ze 2 h i wstałem po 3 bo nieszło wytrzymać kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuur............... niech to lato spier...la
  • Odpowiedz
  • 20
Nie, niczego nie będę właczał, po prostu niech to lato wy...la i tyle.


@Erravi lato przeprasza i już sobie idzie bo tłuste wykopki sie pocą.
  • Odpowiedz
20° to optymalna temperatura do spania, może czas przejść się do lekarza? Albo zacząć zdrowo się odżywiać, grubasy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Erravi: panie nie obrażaj pan dobre, poza tym wykop zle otagowal to o sznurze bylo do pana od pizgawicy listopadowej, ktora sam osobiscie preferuje
  • Odpowiedz
@nonOfUsAreFree: Dlatego właśnie przed spaniem kieruję wentylator kolumnowy w stronę łóżka, włączam na najniższe ustawienie i programuję wyłącznik na jedną godzinę, dużo łatwiej się zasypia
  • Odpowiedz
@Erravi wy jesteście jacyś n---------i, byłem 2tyg temu w Turcji i noce tam to >30 - nikt nie narzekał, że nie dało się spać. Teraz leżę chory i w nocy się pocę jak świnia, ale przesypiam całe. Do lekarza iść, a nie "lato w---------j" skoro przy 20 stopniach takie coś się o--------a z waszymi organizmami.
  • Odpowiedz