Wpis z mikrobloga

@jablkawmasle: Jak już się pojawi kolejne zwierzę to będzie to mały Soszeł ( ͡º ͜ʖ͡º) albo pieseł. Wbrew pozorom wolę psiaki od kotów. ( ͡° ʖ̯ ͡°). Niestety nie jestem w stanie w obecnej chwili posiadać psa. Zbyt długo nas nie ma w domu, przez co męczył by się sam tyle czas. () Tak, tak, oczywiście chodziło mi
@MrSosza: łoł :D, podziwiam, ze tak myslisz o malym Soszelel :D. Zgodze sie, zawsze szkoda jak powodem do nieposidania pieseł jest praca :C.
A jezeli juz o pieseł mowa to jaka rasa? :D Ja obecnie nie moge mieć ani kitku ani pieseł (malych jabkełwmaśleł raczej sama nie chce xD) bo wynajmuje mieszkanie :C, wiec obecnie zadowalam sie kotami z wypok :D. Ale jak juz sobie kupie kiedys moje m3 to na
  • 0
@jablkawmasle no cóż... nie chciałbym być starym tatełę. ¯_(ツ)_/¯ Pieseł to mi się uwidział wyżeł weimarski. Od szczyla w domu mieliśmy wyżły i tak jakoś została sympatia do tej rasy. Chociaż przez pewien czas zajarany byłem właśnie owcarkiem australijskim. Aaa wynajmowane mieszkanie to wymówka ( ͡° ͜ʖ ͡°) (Chyba, że masz tak w umowie (,) ). Tak czy inaczej trzymam kciuki za szybki zakup