Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@KRISSVector: Skoro się tym zajmujesz to mam w sumie pytanie. Kiedyś (dawno) czytałem cośtam o testach PSA i z tego co pamiętam to rekomendacje były przeciwko powszechnym testom (bez czynników ryzyka poza wiekiem). Czy coś się zmieniło w tej materii, skoro takie badania zalecacie?
  • Odpowiedz
@KRISSVector: #!$%@? mnie to zdjęcie i nawet jeśli to nawiązanie do jakiegoś drugie dna czy wydarzenia, to mam to w nosie. Nie wiem czemu kobiety są pokazywane jako rak and roll silne kobiety do walki z nowotworami, a faceci jako banda zapijaczonych grubasów. Nie pójdę i tyle, nawet nie ma tego w moich okolicach. Jest kilka punktów na cały kraj, gdzie do najbliższego darmowego badania mam kilkaset kilometrów samochodem, tyle znaczą
  • Odpowiedz
Iść #!$%@? i nawet nie pytać. 3 lata temu zdiagnozowano u mnie raka jądra, żyje dzięki szybkiej diagnozie. Dwa tygodnie temu zdiagnozowano przerzuty na węzły chłonne, we wtorek zaczynam chemię, także trzymajta kciuki i idźcie się badać.
  • Odpowiedz
@Xysz:

to Ty jestes laska? Od kiedy?


Od urodzenia, Mirku

@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol:

Nie muszę skoro ludzie ze Szczecina nie chorują.


Ludzie w Szczecinie chorują.

Nie korzystam z lekarzy dla biedoty.

Może będzie to dla Ciebie szokiem, ale do urologa można iść prywatnie. Skoro nie korzystasz z lekarzy "dla biedoty".

@asd1asd:

pierwszy raz słyszę o tych akcjach.


Dlatego musisz śledzić moje wpisy i tag z miejscowością, w której mieszkasz :) I
  • Odpowiedz
@KRISSVector: może tak, ale na coś i tak się umrze, prędzej czy później. :P

A żeby wszystko przeczytać, to trzeba byłoby spędzić godzinę/dwie.
Ewentualnie ograniczyć liczbę obserwowanych tagów.
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol:

Widocznie nie skoro ludzi w Szczecinie się nie bada.


Bada :) Musisz śledzić strony internetowe, czekać na zbiórkę na akcję Movember i zapisać się prywatnie/na NFZ do lekarza.

To czemu każesz mi iść na NFZ?


Żebyś nie musiał płacić :)

Interesuj się swoimi jajkami. Ja ci w majtki nie zaglądam


Nie mam jajek, mam jajniki. Nie zaglądam Ci w majtki, tylko zachęcam do zbadania się. Pamiętaj, że nic na siłę,
  • Odpowiedz