Wpis z mikrobloga

Witam, skończył mi się abonament i szukam nowej oferty. Obojętnie karta, czy abonament.

Nie potrzebuję telefonu, ewentualnie jakby była dobra oferta wzięcia go na sprzedaż lub np. jakiś do 500pln dla mamy.

Zależy mi przede wszystkim na INTERNECIE. Mało dzwonie i piszę sms.

Osoba, która przedstawi najlepszą ofertę, którą wybiorę dostanie ode mnie 10PLN w Bitcoin/Ethereum!!

Przedstawiciele piszący "zapraszam na priv" - gardzę wami.

Zapraszam do wygrania dyszki na szpachel.

#telefony #abonament #karta #play #plush #vikingmobile #plus #orange #tmobile #bitcoin #ethereum #konkurs #kryptowaluty
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@EleganckiVariacik: Przedstawię obrazkowo. Dodam tylko, że internet przechodzi na następny miesiąc, można sobie sporo uzbierać.Do tego po włączeniu autodoladowanie dostajesz GB gratis, za przeniesienie numeru też cos dawali. Każda zaproszona osoba, zmniejsza twój rachunek o 12%. Mój kod polecajacy, jakbyś się zdecydował:https://mobilevikings.pl/referral/48737820707/ Viking Mobile:
idqp - @EleganckiVariacik: Przedstawię obrazkowo. Dodam tylko, że internet przechodzi...

źródło: comment_Mp9yrhVZVuSpw1P85jkI2C1cZGmbu5VY.jpg

Pobierz
@EleganckiVariacik: Cześć. W pakiecie Internetu mobilnego Miśka: http://plushbezlimitu.pl/internet/oferta możesz mieć 60 GB za 50 zł miesięcznie, a po roku nawet 120 za 4 dychy. Umowa oczywiście na czas nieokreślony. Jeżeli jesteś zainteresowany tą usługą, a nie życzysz sobie kontaktu prywatnego, zamówienie złożysz po wybraniu zakładki Kup bez urządzenia lub Dobierz urządzenie na stronie z linka. Sprawdź też ABO: http://plushbezlimitu.pl/abo/lista-ofert jeśli myślisz o przeniesieniu numeru, a nie zupełnie nowej aktywacji. Zapraszam do
Zależy mi przede wszystkim na INTERNECIE. Mało dzwonie i piszę sms.


@EleganckiVariacik: Orange Free na karte. Duże pakiety GB transferu za samo doładowanie konta. Złotówki z doładowania możesz użyć na rozmowy i SMS.
29/min, 20gr/SMS. Są do tego jakieś pakiety obniżające ale jak mało dzwonisz to i tak ich nie potrzebujesz, a po kilku miesiącach zacznie robić Ci się "skarbonka".
Korzystam od 7 lat z tej taryfy.
Przykładowo: raz na 3
public_html - > Zależy mi przede wszystkim na INTERNECIE. Mało dzwonie i piszę sms.
...

źródło: comment_82OhUzdy4d7XrE4TDdiYR3P1gqkxtSlN.jpg

Pobierz
@EleganckiVariacik: Fajne było jak z tych złotówek, których nie wykorzystuję mogłem opłacać Spotyfy lub Audiotekę.


@public_html: Tych GB po doładowaniach wychodzi ci tyle, że jeśli nie dzwonisz (lub masz pakiet nolimit), to niespecjalnie jest co z tymi złotówkami zrobić. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poważnie.

Też jestem zdania że Orange Free na kartę to świetna opcja do internetu.
@EleganckiVariacik: A co do wirtualnych operatorów, którzy czasem oferują lepsze warunki to wszystko jest fajne puki nie potrzebujesz pomocy BOK, np. po zgubieniu telefonu. Jak musiałem się gimnastykować z duplikatem SIM od njumobile to postanowiłem, że NIGDY więcej nie będę sobie utrudniał życia za kilka złotych miesięcznie.
ale zasięg bedzie ważny chociaż na codzień mieszkam w centrum miasta więc tutaj jest spoko


@EleganckiVariacik: generalnie w gęsto zaludnionych obszarach wszystkie sieci mają raczej bardzo dobre pokrycie zasięgu. Różnice widać na "#!$%@?". Tam widać, że Play jeszcze nie dogonił "starej trójki" operatorów. Niby "zasięg czterech sieci" ale klient Play na "obcym" nadajniku jest obsługiwany z niższym priorytetem. W wolne dni z żoną eksplorujemy różne dziwne miejsca za miastem. Ja mam