Wpis z mikrobloga

@Analitykzbozejlaski1_-: toksyk z samooceną -miliard, z osobowością bluszcza mający jednocześnie wymagania z dupy które wynikają z jego #!$%@? myślący że kobiety to gówno bo tak powiedział typerek z jutuba albo napisali na wykope. Wierzący w jakieś wykopkowe teorie spiskowe o p0lkach i jakieś black pillowe dyrdymały, czyli na dodatek osoba skrajnie głupia i nie potrafiąca weryfikować informacji.

Fizycznie przegrywy się nie wyróżniają dla mnie.
@Zgagulec: Rozumiem, a z tą fizycznościa nie wyróżniającą się dla siebie - możesz rozwinąć? Bo generalnie ja osobiście nie spotkałem się/nie miałem styczności z taką osobą w rzeczywistości, która by głosiła takie poglądy. Wiadomo, z kumplami przy wódzie czy piwie o laskach się rozmawia tak czy siak, ale że się każdemu należy seks..
@neib1: Wytłumacz mi swoją lewicową dychotomię myślenia, w której to jednocześnie potępiasz w czambuł incełow, a zastanawiasz się nad borderkami. Dlaczego obecnie incela w waszym mniemaniu stanowią o wiele większy problem niż sprowadzanie hord imigrantów z patriarchalnego kręgu kulturowego. Kto jest groźniejszy sfrustrowany incel czy sfrustrowany imigrant? Statystyki wskazują na tego drugiego. Przypomnę, że to lewica wydaje miliony na prawidłową seksualizację jednej grupy mając w poważaniu problemy innej. Mówisz także, że
@neib1:

i serio lepiej kupić sobie dildosa lub obalać koloseum niż wejść do jaskini #!$%@? czy to incelskiego czy jebniętej borderki.

Ej ej, kolego. Borderki to Ty szanuj.