Wpis z mikrobloga

#samochody #motoryzacja #auta
Jakie znacie auta wielkości fiesty i mniejsze które:
- mają rozsądne przyspieszenie tzn mniej niż 10s do setki, no ostatecznie mniej niż 11s.
- da się nimi jechać od czasu do czasu autostradą/szybszą drogą
- kosztują mniej niż 20k
- są benzynowe
- korbotroniki i auta mega biedne odpadają
fajnie byłoby mieć automat i/lub automatyczne wycieraczki ale w tym segmencie i cenie to mogę pomarzyć

Z tego co widziałem to suzuki swift by pasował jako tako, ale w mojej okolicy są tylko 2 w tym z jednego musiałbym zerwać "wyścigowe pasy". Są też z 3 fiesty z czego 2 z brzydkim niebieskim wnętrzem. Polo za drogie, peugeoty 206 nie istnieją >100KM.
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zgon_bo_umar: przecież Peugeot 206 miał wersję GTI 150KM. Oprócz tego np Clio Sport, Citroen C2 VTS, VW Lupo GTI, Punto 1,4T... Praktycznie z 80% aut tego segmentu miało jakąś mocniejszą wersję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zgon_bo_umar: Jesli to nie jest super wymóg wybrałbym nieco wieksze: BMW1, CooperS, A3, Ibiza w dobrej wersji, Yarisek ( ͡ ͜ʖ ͡) (polecam bo jest mało awaryjna). Ogólnie w segmencie fiesty corsy itd nie znajdziesz nic w czym da sie rozmawiac nie drąc sie do siebie jadąc po autostradzie. Wiekszosc ma nieduże silniki przez co na drogach szybkiego ruchu beda glosne. Do tego dochodza jeszcze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zgon_bo_umar: za to alfe mito 1.4t polecam. O dziwo w silniku nic się nie chciało psuć xD Ostatanio też był wystawiony delikatnie bity Grande Punto Abarth. Możesz poszukać
  • Odpowiedz