Wpis z mikrobloga

#samochody #motoryzacja #auta
Jakie znacie auta wielkości fiesty i mniejsze które:
- mają rozsądne przyspieszenie tzn mniej niż 10s do setki, no ostatecznie mniej niż 11s.
- da się nimi jechać od czasu do czasu autostradą/szybszą drogą
- kosztują mniej niż 20k
- są benzynowe
- korbotroniki i auta mega biedne odpadają
fajnie byłoby mieć automat i/lub automatyczne wycieraczki ale w tym segmencie i cenie to mogę pomarzyć

Z tego co widziałem to suzuki swift by pasował jako tako, ale w mojej okolicy są tylko 2 w tym z jednego musiałbym zerwać "wyścigowe pasy". Są też z 3 fiesty z czego 2 z brzydkim niebieskim wnętrzem. Polo za drogie, peugeoty 206 nie istnieją >100KM.
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CiemnaStronaNiemocy: No właśnie wolał bym nie. Małym autem można się ładnie przeciskać w mieście (a przynajmniej tak mi się wydaje, bo takim nie jeździłem jeszcze). Jak wrzucę do tego jakieś maty wygłuszające będzie lepiej? Boli mnie w tych małych autach brak 6 biegu. Ibiza jest jeszcze ok, ale w mojej okolicy są 2 sztuki.
@InterferonAlfa_STG: A ile szersze? A3 to już segment Opla Astry? No i o ile
  • Odpowiedz
@zgon_bo_umar: 2cm szersze jest. Nie wiem ile masz kasy i co bedziesz robil z tym samochodem, ale jezeli chcesz wydac mozliwie malo pieniedzy, jezdzic mozliwie duzo i ekonomicznie przy niskich nakladach na serwis to bardzo mlode auto nie bedzie najlepszym rozwiazaniem. Pomysl o A3 1.8 T LPG, ewentualnie 1.6 SOHC LPG po lifcie (jest ladniejsze, nowsze, wiekszy lans)
Bo jak potrzebujesz samochod zeby wygladal na nowy / drogi to zupelnie
  • Odpowiedz
@InterferonAlfa_STG: Lansować się nie zamierzam. Płakać po uszkodzonym przez kogoś lakierze też nie (). Do tej pory rozglądałem się za dużymi autami typu laguna 3 (4,8m długości (°° ). Jednakże stwierdziłem, że bez sensu jest wożenie powietrza i każdorazowa zabawa z parkowaniem tylko po to, aby 2 razy do roku pojechać na narty komfortowo. + można
  • Odpowiedz
@jempierozki: No raczej wolałbym tą nowszą generację choć nie wykluczam. Aż takie osiągi (mniej niż 8.5s mi nie potrzebne). Na + że wnętrze wygląda normalnie - tzn. nie jest niebieskie jak w większości tych nowszych fiest z 1.6. Na - to że jest w okolicy tylko jedna. Dziękuję za propozycję.
  • Odpowiedz