Wpis z mikrobloga

To jest tragedia, klitki po 40m potrafią kosztować pół miliona. Już niedługo żeby posiadać swoje 4 kąty to trzeba będzie być milionerem. To jest patologia. Zadłużać się do usranej śmierci na klatkę z gówna 35m2 na osiedlu deweloperskim gdzie bloki są nasrane co 5m.

Dziękuję PIS, dziekuje też pokoleniom naszych rodziców którzy ZA DARMO dostawali mieszkania w blokach (nawet 70m2) a teraz się śmieją z młodych że nie są samodzielni. Okradliści nas i dalej okradacie!

#krakow ##!$%@? #mieszkaniedeweloperskie #kredythipoteczny #kupnomieszkania #nieruchomosci #bekazpisu #warszawa #wroclaw
  • 176
  • Odpowiedz
@matabora: kredytami gierkowskimi, które skończyliśmy spłacać za rządów PO-PSL, więc tak, dostali za darmo.

edit: to dzięki tym kredytom upadł PRL, bo nie było nas stać na ich spłatę. Spowodowało to też hiperinflację, dzięki której ludzie mogli spacać kredyty hipoteczne, które w chwili spłaty były warte dosłownie kilkadziesiąt pln
  • Odpowiedz
@diarrhoea: no to nie wiem co Ci powiedzieć mój kumpel kupił teraz niecałe 70km od Kraka za 3.5k. Może okazja może inne czynniki wpłynęły, a może masz błędne info. W każdym razie miło się rozmawiało ale czas wyrusza w miasto. Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@diarrhoea: poszły grubo w góre jak wszędzie. No napisałeś wymieniłeś akurat ruczaj koło centrum, więc się zdziwiłem czy tam tak drogo jest.
Podejrzałem mapkę ze średnimi cenami no i ruczaj wypada raczej przecietnie, a przynajmniej taniej niż okolice, które mnie interesują najbardziej (nei jest to centrum).
  • Odpowiedz
To jest tragedia, klitki po 40m potrafią kosztować pół miliona. Już niedługo żeby posiadać swoje 4 kąty to trzeba będzie być milionerem. To jest patologia. Zadłużać się do usranej śmierci na klatkę z gówna 35m2 na osiedlu deweloperskim gdzie bloki są nasrane co 5m.


@Scaab: Co kto lubi. Za niewiele więcej masz normalny dom wolnostojący pod miastem - jednak wymaga to trochę więcej samozaparcia niż kupno gotowego mieszkania w kurniku, druga
  • Odpowiedz
@Scaab: > Okradliści nas i dalej okradacie!

Co więcej dalej nas okradają. Ktoś policzył, że tamto pokolenie oddawało na fundusz emerytalny coś około 20$. Teraz siedzą na naszych grabiach i musimy robić na stado przedwczesnych, uprzywilejowanych emerytów. Dosyć że okradają to jeszcze dyktują nam jak żyć. Liczba emerytów głosujących na PiS daje jasny sygnał młodym ludziom. Pokolenie PRL to najbardziej rozpieszczone, leniwe i roszczeniowe pokolenie. Ludzie z jednej strony złamani przez
  • Odpowiedz