Wpis z mikrobloga

@PNEUMA40: nie strasz mirku jakbym wiedział wcześniej to bym wziął EU Priority Line za pare dolków więcej a tak gurła jakaś gówniana karta microsd którą zamówiłem 2 dni przed telefonem jest już w polsce a szła jakąś gównopocztą (tracking po odprawie) a telefon utknął gdzieś
@tuzq: mirku wołaj proszę jakby się u Ciebie coś ruszyło albo jakbyś do nich pisał, bo u mnie niestety to samo, zamówienie 19.09, od 21.09 shipped, od 25.09 status "Przesyłka została nadana z Chin do kraju tranzytowego (NL/UK)", EU Priority Line na Banggood, przesyłka LX...NL
U mnie jeszcze większe jaja. Przesyłka wyruszyła do mnie 12.09. , do Belgii dotarła 04.10. w dniu 07.10 była w Niemczech i tego samego dnia miała zostać dostarczona do mnie przez kuriera. Czekam cierpliwie cały weekend a tu nagle 12.10 paczuszka wyruszyła z fili gls w Włoszech ???, i tak stoi status do dzisiaj.
Na czacie kazali czekać jeszcze 3 dni. W tym czasie mieli się kontaktować z hurtownią i firmą spedycyjną.
Kurła, widzę, że niektórym nawet zamówienia z początku października już zaczynają zmieniać statusy.
@mundo: @donroberto: No to ja dodam, że mój telefon wyruszył 04.09, a ostatnia aktualizacja to 09.09 że "Customs clearance completed". Wysłane EU Priority Line.

Banggood mnie zbywa, że niby kontaktują się ze swoim partnerem logistycznym i dadzą znać mailem, ale od kilku dni cisza (nawet nie dostałem informacji, że cokolwiek zgłosiłem).
Miałem otwierać spór na PayPalu, ale w teorii regulamin mówi o 60 dniach, dlatego jeszcze moment się wstrzymam.