Wpis z mikrobloga

TL:DR sklep eastend nie chce zwrócić mi pieniędzy, za zwrot butów. Odsyłają mi nie taką parę jak zamawiałem i próbują wmówić, że to ja je podmieniłem i używałem.

W dużym skrócie zamówiłem od nich 8 różnych par butów, wszystkie w kolorze czarnym. Odesłałem im 7 par, zostawiając sobie jedne.

Ludzie z eastend stwierdzili, że jedna z odesłanych par jest używana i mi ją odesłali. Problem w tym, że ja tych odesłanych butów na oczy nie widziałem. Są to czarno-białe buty, których nigdy nie zamawiałem, a gdzie mowa o tym, że miałem ich używać. Powiedzmy, że na infolinii w dość mało wybredny sposób próbowano mi wmówić, że to ja im te buty podmieniłem i mają monitoring (czekam na nagrania, bo buty chyba same z siebie koloru nie zmieniają).

To jest sprawa dla rzecznika praw konsumentów czy jechać z nimi w inny sposób?
#modameska #buty #streetwear #prawo
  • 7
@Asfalt_Drobiowy: nie fotografowałem tych butów, nie pamiętam czy tworzyłem wszystkie pary butów, ale na #!$%@? mi czarno-białe buty jak wszystkie buty, które kupuję i noszę są czarne ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak zbiorę materiał to powrzucam fotki zamówienia, to co mi wysłali i dokładniej opiszę ten cyrk, wtedy zawołam Wujaszka, bo faktycznie okazja chyba była ze steal alertu ( ͡ ͜ʖ ͡)
@bbsxbsbbsxbsbbsxbs: mam w podsumowaniu, że brałem tylko czarne, a na infolinii zaczęli coś wykręcać, że niby #!$%@? w kolor butów, problem jest o to, że są według nich używane. Ja powiedziałem, że kolor butów ma o tyle znaczenie, że jak miałem używać butów, których nigdy nie miałem i nie używałem xD no cyrk