Wpis z mikrobloga

@Scaab: Pewnie kolej, jak kupisz bilet 3 tygodnie wcześniej z promocją -30% wcześniej. Lub na jakieś połączenie EIC EIP z super promo.

Kiedykolwiek patrzę na alternatywy busowe, to są dużo droższe niz kolej i jeżdzą dłużej + w dziwnych godzinach.
  • Odpowiedz
@Wszechfobia: gorzej jak trafisz na janusza, który w ogłoszeniu obiecuje dojazd na centralny, a w trakcie drogi wychodzi że w sumie jednak zmieniły mu się plany i kończy na wawrze (°° .
  • Odpowiedz
@Wszechfobia: Miałam tak niestety. Nie osłodzi wystawienie 1 gwiazdki, gdy musisz 1,5h się tarabanić z bagażami po dzikich rejonach podmiejskich i szukać dworca kolejowego ¯\_(ツ)_/¯.
Po kontakcie z blabla dostałam chyba zlanie w stylu "miasto się zgadza, więc problemu nie ma".
  • Odpowiedz
@Scaab: pociągiem 2:20, autem ok. 3-3:15 (do centrum), ale np. powrut wieczorem udaje się czasem lepiej niż kubicy, bo zrobiłem jakiś czas temu 2:45 (tez z centrum wwy). zależy w sumie skąd w krk jedziesz, czy musisz być o konkretnej godzinie i czy Ci rozkład pociągu pasuje. no ale generalnie jak nie masz auta to pkp najlepsza opcja.
  • Odpowiedz