Wpis z mikrobloga

I potem się ludzie dziwią, że przegrywy mają problemy z samooceną i relacjami międzyludzkimi. Większość zarzutów wobec Bosaka to "haha jaki mały". Koleś ma 174cm a traktowany po debacie jak karzeł 120cm. Wiadomo, że Bosak się tym nie przejmuje ale pomyślcie co zwykli niscy ludzie z niską samooceną muszą przeżywać.
#przegryw #debata #konfederacja #mirko
Pobierz DoktorNauk - I potem się ludzie dziwią, że przegrywy mają problemy z samooceną i rela...
źródło: comment_w5eQ2pmtFQinKTU96KOnr9bblITRTFuL.jpg
  • 49
@niko444: stary ja mam traume jeszcze z podstawówki, gdy w 6 klasie po namowie całej klasy wystartowałem do dziewczyny z tej klasy, a która mnie olała (cała klasa wiedziała, że tak się stanie) i gdy mnie olała to byłem przez następmy tydzień wyśmiewany w szkole. Od tamtej pory odczuwam wstyd przed odsłanianiem się z uczuciami. Już robiłem coś co się nazywa Demonic confidence i dawało efekty, ale gdy skończyłem tą 21
@Jestembogaty: wlasnie przy podrywaniu nie musisz a nawet nie powinienes okazywac uczuc podrywanie robi sie tak zeby laska sie domyslila, nie wali sie wprost nie pytasz laski czy mozesz ja pocalowac czy wyraza zgode albo czy chce byc razem, to trzeba malymi kroczkami robic jak sie żabe gotuje najpierw pogadac pospotykac sie potem niby niechcaco dotknac zeby np sprawdzila temperature czola czy nie masz goraczki albo zapiela guzik itd laski takie
@L3gion: Jaką aferę? Zwracam tylko uwagę na fakt, że często jest mówione "wzrost nie ma znaczenia" a tu mam ewidentne przykłady, że ma. Jakby nie miał to nie byłby przedmiotem żartów.

Zawsze to czyjaś wina a nie was samych.


@L3gion: Tu wyjmujesz jakieś twierdzenie z dupy, które nie ma nic do dyskusji pod tym wpisem poza celem dyskredytacji "przegrywów". Ja często powtarzam, że wiele jest mojej winy w przegrywie ale