Wpis z mikrobloga

I potem się ludzie dziwią, że przegrywy mają problemy z samooceną i relacjami międzyludzkimi. Większość zarzutów wobec Bosaka to "haha jaki mały". Koleś ma 174cm a traktowany po debacie jak karzeł 120cm. Wiadomo, że Bosak się tym nie przejmuje ale pomyślcie co zwykli niscy ludzie z niską samooceną muszą przeżywać.
#przegryw #debata #konfederacja #mirko
DoktorNauk - I potem się ludzie dziwią, że przegrywy mają problemy z samooceną i rela...

źródło: comment_w5eQ2pmtFQinKTU96KOnr9bblITRTFuL.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DoktorNauk: W sumie to ciekawe, jak potoczyłyby się losy Bosaka, gdyby był te 10cm wyższy. Może dzisiaj nie byłby zbuntowanym narodowcem złym na niesprawiedliwy świat, tylko siedział gdzieś ze swoją żoną i zastanawiał się, na którą lewicową partię oddać głos.
  • Odpowiedz
@ruum: Ja wiem, że to jest żart. Zwracam tylko uwagę, że po debacie głównym tematem memów o Bosaku jest jego wzrost. Niski wzrost jest zawsze tematem żartów i drwin. Mówienie, że wzrost nie ma znaczenia jest zwykłym kłamstwem.
  • Odpowiedz
@zsokiemowocowym: No właśnie a wyobrażasz sobie żeby ktoś się śmiał z kobiet które są na ogół jeszcze niższe? "HAHA patrz kobieta w debacie, jaka mała. Kto ją weźmie na poważnie? Powinna w kuchni siedzieć a nie do polityki hahaa ale beka". Dla mnie to słabe podejście tak samo jak śmianie się z niskich.
  • Odpowiedz
@zsokiemowocowym: No i to też jest słabe. Jeżeli zwykła kobieta której działania nie są związane z wyglądem albo nie próbuje nikomu wmówić jaka to jest ładna albo nie mówi, że otyłość jest ok jest później wyśmiewana za wygląd to jest to po prostu słabe.
PS. Locha to chyba pozytywne określenie w pewnych kręgach. Obraźliwe to raczej maciora. xd
  • Odpowiedz