Wpis z mikrobloga

I potem się ludzie dziwią, że przegrywy mają problemy z samooceną i relacjami międzyludzkimi. Większość zarzutów wobec Bosaka to "haha jaki mały". Koleś ma 174cm a traktowany po debacie jak karzeł 120cm. Wiadomo, że Bosak się tym nie przejmuje ale pomyślcie co zwykli niscy ludzie z niską samooceną muszą przeżywać.
#przegryw #debata #konfederacja #mirko
DoktorNauk - I potem się ludzie dziwią, że przegrywy mają problemy z samooceną i rela...

źródło: comment_w5eQ2pmtFQinKTU96KOnr9bblITRTFuL.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No i to też jest słabe. Jeżeli zwykła kobieta której działania nie są związane z wyglądem albo nie próbuje nikomu wmówić jaka to jest ładna albo nie mówi, że otyłość jest ok jest później wyśmiewana za wygląd to jest to po prostu słabe. ~ DoktorNauk


@DinaKaliente: Poczytaj komentarze pod wpisem zanim zaczniesz wysuwać jakieś tezy. Czasem się zdarza, że trans też może dobrze wyglądać ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@DoktorNauk jakoś w pierwszej technikum byłem na spotkaniu z panem Januszem, minęło ponad 6 lat, od jakiegoś czasu zatrzymałem się na 193, a już wtedy Król był wyraźnie niższy, więc nie tylko Schwarzenegger kłamie co do wzrostu, lub to zwyczajnie już ten wiek, że bliżej do ziemi.
  • Odpowiedz
@mordaler: Też kiedyś byłem na spotkaniu z Korwinem i dla mnie był wysoki no ale ja jestem niski. Jednak najbardziej z tego spotkania co do wyglądu Korwina zapamiętałem, że na żywo ma strasznie dużą głowę względem całej reszty ciała xD
  • Odpowiedz
Jednak najbardziej z tego spotkania co do wyglądu Korwina zapamiętałem, że na żywo ma strasznie dużą głowę względem całej reszty ciała xD


@DoktorNauk: gdzieś te iq1 168 musi pomieścić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: to zacznij malymi kroczkami na poczatek lepiej pisac z kims online, dla treningu moze na poczatek wez jakas grubsza czasems sie zdarzaja ciekawe charaktery i moze sie otworzysz lekko, a pozniej podnos poprzeczke jakies spotkania, ja bylem na okolo 300 randkach chyba, pozniej sie przyzwyczajasz tak ze masz gadane, mialem kumpla 30 lat i w ogole nigdy na randce nie byl, pisal pisal nic nie wychodzilo az sie #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Śmianie się z wzrostu, czyli czegoś na co nie mamy wpływu potwierdza tylko, że wykopki to zwykli idioci i kretyni. Pozdrawiam serdecznie.
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: Dla normika to jest tylko mem i heheszki a przegryw kręci afere i łapie ból tyłka. I dlatego normik jest normalny a przegrywy są tam gdzie są ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zawsze to czyjaś wina a nie was samych. Jak ktoś ma niską samoocenę to poza wzrostem ma 1000 innych kompleksów więc to żaden argument.
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: Poza tym to jest wykop. W prawdziwym życiu nigdy nie widziałem aby ktoś się naśmiewał z niskich. No chyba że #!$%@? w gimbazie albo jakaś patola. W pracy mam laskę na oko 1,50 m w kapeluszu i sama się z tego śmieje (ale tak, zapomniałem. p0lka zawsze ma łatwiej itd itp).
  • Odpowiedz