Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KochanekAdmina:

Przy 100% robotyzacji za 100 czy 200 lat ludzkość powróci do idei takiego państwa


Za 100/200 lat jak najbardziej. Ale na razie nie opowiadajmy bajek i dajmy kapitalizmowi do tej robotyzacji dojść.
  • Odpowiedz
ponieważ prawicowi populiści i nacjonaliści pokroju pana Bosaka rzucają ogólne tezy, podpierając się "zdrowym rozsądkiem".


@johny-kalesonny: Lewica dla konstrastu uwielbia stosować cherry-picking i dobieranie badań pod tezę, co z resztą robią także antyszczepionkowcy, bo u nich także zdarzają sie ludzie powołujący sie na badania. A że te badania są gówno warte, to już inna sprawa. Adwersarz w chwili prowadzenia dyskusji zwykle nie jest w stanie tego zweryfikować.

Nigdzie nie napisałem,
  • Odpowiedz
xD Dojeżdżając Konfederację dajecie większe szanse na zwycięstwo PiS xD


@Ostryswir88: Był człowiek który chciał stworzyć porządną partię polityczną to został dojechany przez konfederację która nie ma żadnych szans w wyborach parlamentarnych, dobra robota.
  • Odpowiedz
@humpf: Jeśli oskarżamy Marksa za zbrodnie komunizmu to w sumie możemy oskarżyć Jezusa Chrystusa za wyprawy krzyżowe / inkwizycję / palenie na stosach innowierców / chrystianizację mieczem Ameryki Płd. itd.

To jest ten sam "wspólny mianownik".
  • Odpowiedz
Marks nigdy nie stworzył zbrodniczego systemu. To nie Marks kazał mordować miliony ludzi.

No ale Bosak sam pisał ze jest Faszysta a Zandberg szkalował totalitaryzm komunizmu.


@JAI2L9LAD: A faszyzm jest zbrodniczą ideologią? Może jednak chodzi tobie o narodowy socjalizm? Z tego co patrzyłem to Duce nie wzywał do zbrodni. Wzywał jedynie do posłuszeństwa wobec państwa. Zwykły totalitaryzm. Państwo absolutne.
  • Odpowiedz
  • 2
@waro no rzeczywiście nie ma różnicy, jeśli Marks sam twierdził, że komunizm trzeba będzie wprowadzać przemocą i terrorem, a Jezus mówił "miłujcie nawet swoich nieprzyjaciół".
  • Odpowiedz
Jakiś przykład?


@johny-kalesonny: Wybacz, że nie będę tu wykonywał naukowego opracowania, bo wypok mnie nauczył, że największy poklask zyskują jednozdaniowe wysrywy. Z resztą nawet największy trud można obalić przez stwierdzenie, że akurat ten człowiek to nie jest przedstawiciel lewicy.

Takim przykładem, który w przypadku lewicy jako ogółu nasuwa mi się od razu to kwestia różnicy w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn na tych samych stanowiskach. To często pada nawet w tej
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: No i komentarz z tego pierwszego screena akurat bardzo trafny, bo scjentoteizm jest powszechną postawą. Część społeczeństwa dla podniesienia samooceny i zapewnienia siebie, że stanowią tę światłą jego część, uprawia całkowicie odmóżdżony kult nauki, pozbawiony jakiejkolwiek selekcji informacji, oceny wiarygodności i refleksji. Nie dyskutują na argumenty naukowe, tylko rzucają na stół kartę magiczną NAUKA, która w ich mniemaniu kończy dyskusję.
  • Odpowiedz