Wpis z mikrobloga

  • 29
@JAI2L9LAD Z kolei na zandberga można wyciągnąć takie oto zdjęcie (tej żuchwy nie da się pomylić). Pytanie w jaki sposób do tego podejdziemy? Czy potraktujemy to jako błędy przeszłości i weźmiemy sobie do serca ich słowa z debaty, czy też zdyskredytujemy ich i ugrupowania z których startują. Bo jeśli ta druga opcja, to zostaniemy z pisem, ko i PSL. 2 z tych partii rządziły w poprzedniej kadencji, jedna w ostatniej i
humpf - @JAI2L9LAD Z kolei na zandberga można wyciągnąć takie oto zdjęcie (tej żuchwy...

źródło: comment_hNgpqtRBLhcSuS1qCuZ09FZPTT9lAGd7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: Ot typowy prawacki symetryzm. Z jednej strony głąb bez podstawowej wiedzy o otaczającym go świecie i robiący z siebie błazna w co drugim poście. Z drugiej natomiast gościu w koszulce z jednym z większych filozofów XIX wieku. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 42
@JAI2L9LAD koszulki z marksem, twórcą "Manifestu Komunistycznego", będącego podstawą najbardziej zbrodniczych komunistycznych reżimów na świecie. Napis "summer camp" na dużej czerwonej płachcie i młodzi ludzie (wszyscy w tych koszulkach) wspólnie wykonujący gest ręką. Uważasz że oni tak się wygłupiają, i wcale nie są młodzieżówką komunistyczną, wyznawcami systemu który zebrał nieporównywalnie więcej ofiar niż faszyzm? Możesz skontrować "a bosak to naziol". Nie znam jego przeszłości, słyszałem takie opinie, nie weryfikowałem ich. Mi
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: Dzięki typie, brakowało mi takiego kompedium z wysrywami tego idioty pozującego na eleganckiego inteligenta.

Masz może screeny z jego tweetów odnośnie konieczności opuszczenia przez Polskę UE? #!$%@?ł takimi tekstami codziennie przy okazji wyborów do parlamentu UE ale ciężko się teraz tam dokopać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@JAI2L9LAD: ja tam to szanuję bo on przynajmniej jasno mówi no dobra fakty mówią że efektem będzie x ale ja uważam mimo tego że trzeba zrobić inaczej a nie jak reszta szurów będzie udawał że fakty stoją po jego stronie.

Pamiętam jak w rozmowie o imigracji powiedział że polityka ich prowadziłaby do zmniejszenia wzrostu gospodarczego ale mimo tego chce jej realizacji. W porównaniu do reszty to poziomem ich przerasta
  • Odpowiedz