Wpis z mikrobloga

Mam kilka zagwozdek\ przemyśleń:
- czy stosunek płciowy został potwierdzony?
- widziałem kilka filmików z Bolmondoe, które wskazują na brak zahamowań wzgledem latania półnago, wiec mnie to jakoś bardzo nie dziwi
- zakładam, iż Rafalala mogła być narko-klientem Młodego G
- po wczorajszych wypowiedziach na streamie, zakładam również, że u Rafalali mogła odbyć sie orgietka z prawdziwymi dupeczkami (stąd prysznic)
- mógł tam sprzątać w stroju Adama, gdyż jest ekscentryczny, zapewne był porobiony i ma na wszystko #!$%@?
- GSP zapowiedział pewnego rodzaju "odwet" i tego jestem najbardziej ciekaw
- teoretycznie grupa, mimo wszystko chce okazać mu wsparcie, gdyż jest zagubiony
- Rafalala lubi aferki i znana jest z robienia wokół siebie szumu (Belmondiarz ma spory fan-base) a hip-hop jako kultura jest cieta na jakiekolwiek odmienności= HYPE
- może oni po prostu znają sie już jakiś czas i Młody Rastafari, był w dołku, zaczął sie wysprzeglać z różnych ciemnych tematów a Rafalala to po prostu wykorzystuje?
- czy to #!$%@? akcja marketingowa?
- czy to zmiana image'u artystycznego niczym Medium--> Tau?
- czy to po prostu prawdziwy Młody Sarmata?

Jeśli upodobania seksualne Młodego Algidy nie bedą tylko spekulacjami i wymysłami, to dla mnie powinien on sam zrobić coming-out. Oszczedziłby sobie ostrego wjazdu na i tak już zrujnowaną przez wszelakie substancje psychike. Być może jego zasiegi uległyby zmianie, tylko cholera wie, w którą strone.

Nie bronie go. Zastanawia mnie tylko jaką nienawiść ma w sobie Rafalala, aby robić takie rzeczy. Troche to wszystko smutne, rozpad Mobbyn (choć nie jestem wielkim fanem), totalne zrównanie z glebą Młodego G (wiele w tym jego winy) i na końcu Rafalala, która nie robi nic pozytywnego aby było o niej głośno.

Czekam na dalsze materiały, z ogromną obawą.
#mobbyn #belmondo
  • 17
  • Odpowiedz
@jajecznicaZ5Jaj: Rafalala w filmiku z tym drugim transem przecież dokładnie ujawnił/a dlaczego jest taki/a wściekła/y na cały świat, trzeba umieć czytać między wierszami - gość zrobił sobie setki operacji plastycznych, zachowuje sie jak kobieta, swiadczy uslugi seksualne facetom (wielu facetów korzysta z usług transek) i denerwuje go/ją to, że oni się jej najzwyczajniej publicznie wstydzą, stąd ta nienawiść i ujawnianie takich skandali, on/a chce żeby ludzie widzieli jak to wygląda po
  • Odpowiedz
@jajecznicaZ5Jaj: Nie wiem na ile rzetelnym źródłem informacji jest rafalala. Będąc szczerym nie wierzyłbym jej w nic, bo jej wcale nie zależy na przekazniu prawdy, tylko na kręceniu aferek i zainteresowania wokół swojej osoby. Według mnie najlepiej byłoby olać tranzystora, a nie dawać atencje, bo to ją nakręca. Trzeba czekać na oświadczenie Belmodziaka, który i tak nie ma nic do stracenia, albo GSP, który jest dobrym kolegą, ale z zasadami, więc
  • Odpowiedz