Wpis z mikrobloga

@DodatnieUjemny: no bo to jest tak. Skoda/Seat to prawie VW, a VW to prawie Audi, więc de facto Skoda/Seat to takie Audi, tylko, że tańsze ¯\_(ツ)_/¯ i zadam kija w dupe, sporo w tym prawdy, bo do A6 wszystkie modele dzielą płyty ;]. Można się spinac, że tam inne silniki, lepsze, że lepsze wnętrze, ale ja wiem swoje - w każdym Audi płynie ta sama, proletariacka krew, każde Audi ma
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: Ja i tak najbardziej kisnę z tego, że znam ludzi, którzy Audi A3 8L uważają za premium XD

@vegetassj1: To też jest dobry trolling - pytać właściciela CLA 180CDI, czy to naprawdę ten sam silnik co w Dacii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cwlmod: Sorry, ale #!$%@? o szopenie. DSG > Wszystkie auta w tej cenie.
Seat czy Skoda w swoim segmencie są całkiem podobne, a od Dacii są kilka poziomów wyżej.

Poza tym, nikt nie mówi o obecnej marce, a to jaka będzie przyszła polityka VW.
  • Odpowiedz
@DodatnieUjemny: DSG to gówno robione przez świetnych inżynierów i #!$%@? przez marketingowców. Ta skrzynia jest tak zamulona i szarpiąca że wolę już manual.

Seat jest lepszy od Dacii ale niewiele. Myślałem nad cuprą R ale jak się przejechałem to skreśliłem seata na dobre. Skoda jest teraz zwyczajnie za droga.
  • Odpowiedz