Wpis z mikrobloga

@Rabusek: Może miał sraczkę i ciągle siedzi na kiblu. Nigdy nie wiesz co było przyczyną. Ale dzwonienie na bagiety bo ktoś źle zaparkował to szczyt... nie wiem czego. Smutnego życia. Póki jakoś bardzo nie przeszkadza, a z fotografii widać, że nie to po cholerę się czepiać... OMG.
  • Odpowiedz
@Rabusek: Jak rudy z blok ekipy. I już dzwonimy na bagiety... Oby ktoś kiedyś za Tobą jechał z wideorejestratorem i potem #!$%@?ł za brak kierunkowskazu albo przejazd po podwójnej... Szkoda strzępić ryja. Głodny jestem.
  • Odpowiedz
@smileplease: no nie zdążyłem, czyli nie zadzwoniłem xD

przecież to heheszki, gościu nie przeszkadza, dzwonie tylko jak ktoś nam trawnik #!$%@? albo stoi jak dzban tak że wyjechać sie nie da.
  • Odpowiedz
@smileplease: Typie po to ktoś namalował tam te linie żeby nikt tam nie parkował i to z jakiegoś powodu np. Żeby straż przejechała jak bedzie sie palić mieszkanie. Szkoda strzępić ryja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vegetassj1: BMW to dalej oznaka wieśniactwa, Audi jeszcze jako tako trzyma poziom - choc nie powiem, polskie krolewicze drog i audiczke zaczynaja dopadac.
  • Odpowiedz
@Wynoszony:

Typie po to ktoś namalował tam te linie żeby nikt tam nie parkował i to z jakiegoś powodu np. Żeby straż przejechała jak bedzie sie palić mieszkanie.


Więc załóżmy mu blokady na koła żeby stał tam jeszcze dłużej ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
Ale dzwonienie na bagiety bo ktoś źle zaparkował to szczyt... nie wiem czego. Smutnego życia.


@smileplease: a parkowanie tam gdzie się nie powinno to co? Jakoś przez prawie 10 lat jeżdżenia samochodem nigdy nie dostałem mandatu za parkowanie - bo nie jestem pajacem który ma w nosie innych ludzi. Po coś się te parkingi wyznacza, parkowanie w takim miejscu to pokazywanie fakolca ludziom którzy trzymają się zasad i plucie na
  • Odpowiedz