Wpis z mikrobloga

341 046,43 - 12,69 = 341 033,74

Prostowania nogi w ciemnościach ciąg dalszy.

Nie wiem co jest z tym moim spaniem ostatnio. Znowu coś słabo spałem, obudziłem się dopiero o 4:33. Półprzytomny obsłużyłem sierściuchy, przebrałem się w ciuchy biegowe i równo o 5 rano wyszedłem przed dom. Temperatura 6°C, sucho... i najważniejsze: wiatr. Poziom PM10/2,5 około 40-50%, maska grzecznie została w garażu. Zapomniałem o pulsomierzu na pasku, ale stwierdziłem że przecież to nie mistrzostwa świata tylko poranny truchcik ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ruszyłem na tyle sprawnie na ile potrafiłem - oczywiście cały czas pamiętając o prawidłowym stawianiu lewej stopy. Znowu lekko pobolewało, ale bez jakiegoś dramatu - ale czegóż się nie robi żeby było lepiej? Tempo wyszło zaskakująco dobre - już od pierwszego kilometra było znośne, co więcej udało się je w miarę podtrzymywać.
W międzyczasie lekko zaczęło kropić - tyle co nic, pojedyncze krople rozbłyskiwały w świetle czołówki. Zrezygnowałem z trasy wokół Zbiornika Zesławickiego, bo w planie był zakup bułek. Mimo to udało mi się dorzucić pętelkę na tyle długą, że trasa wyszła ponad 12 km - w sam raz jak na to co planowałem ( ͡º ͜ʖ͡º) Tempo nawet przyzwoite, 5:35 min/km.

Za nieco ponad tydzień Cracovia Półmaraton. Już się nie mogę doczekać (ʘʘ)

Hej Mirabelki i Mirki, tym razem na pewniaka selfik przed wyścigiem? Póki co wiem, że będzie @baang @Cichy_83
Kto jeszcze? @oldgamesfan @BenzoesanSodu @Kinja nie biegniecie aby?

Miłego!

Pobierz enron - 341 046,43 - 12,69 = 341 033,74

Prostowania nogi w ciemnościach ciąg dalszy....
źródło: comment_uJ61SgY8AarTSiIiwNU3EEvL88MlmUke.jpg
  • 19
@enron: Niestety ale w Październiku nie biegnę w żadnych zawodach () Duży natłok spraw w weekendy niestety.... Ale do Krakowa na pewno zawitam po Nowym Roku ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Pytanie odnośnie tętna - jaka jest różnica w odczycie u Ciebie podczas korzystania z nadgarstkowego pomiaru a tego
@enron: Nie idzie mi za bardzo w tym roku biegowo. A końcówka też życiowo. Liczę, że w końcu się odbije od tego dna i będzie lepiej.
@enron: Niestety ale w Październiku nie biegnę w żadnych zawodach () Duży natłok spraw w weekendy niestety.... Ale do Krakowa na pewno zawitam po Nowym Roku ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Pytanie odnośnie tętna - jaka jest różnica w odczycie u Ciebie podczas korzystania z nadgarstkowego pomiaru a tego