Wpis z mikrobloga

Co trzeba robić, żeby spędzić kilkanaście minut przy paczkomacie?


@Strupol: Na przykład po wpisaniu kodu odbioru i jego weryfikacji sprawdzać w której skrytce jest paczka do mnie - bo otworzyła się 1/4 skrytek xD

Albo czekać aż wszystko się zakończy bo w upalny dzień paczkomat działa poooooooooowwwwwoooolllliiiiili...

Ewentualnie zastanawiać się czemu w skrytce nie ma paczki bo otworzyła się i nic tam nie ma. A tu się okazało że skrytka
  • Odpowiedz
@WarmWeather: Nie tylko nie chcą, ale też nie umieją, bo myślą innymi kategoriami. Np. stałem kiedyś za babcią, które chyba pierwszy raz w życiu sama obsługiwała bankomat, bo zauważyłem, że początkowo nie potrafiła zaczaić, że pozycja napisu na ekranie odpowiada bocznemu przyciskowi, którym można uruchomić opisaną funkcję. To jest po prostu inny sposób pojmowania rzeczywistości. Pomijam np. coś takiego jak fakt, że np. w automatach do kawy najpierw wkładasz monetę,
  • Odpowiedz
@Panas: QR kod, ziomuś... Otwieram obrazek w telefonie jak zbliżam się do paczkomatu. Nic nie wklepuję. Skrzynkę otwiera od razu... Ogarnij najpierw swoje opcje zanim nazwiesz kogoś kłamcą ( ͟ل͜)
Paczkomat wyświetla mi informację ile czasu to zajmuje. Przy tym właśnie odbiorze paczki miałem 10,88 sek. Zawsze sprawdzam i zapamiętuję, bo staram się windować rekord odbioru ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@SNUPPi: Ja raz chciałam odebrać paczkę to zamiast k---a mi pozwolić ją odebrać wyświetlało mi komunikat typu: JUZ TERAZ MOŻESZ ZAMAWIAĆ DO PACZKOMATÓW W NAJBLIZSZEJ OKOLICY jakby mnie to interesowało i się zastanawiam czy mi paczkę przekierowali czy co, ale koniec koncow udało mi się wyjąc jak się komunikat przestał wyświetlać
  • Odpowiedz