Wpis z mikrobloga

@OSH1980: bylem u 5 internistow, 4 gastrologow, 2 psychiatrow i kazdy ma na mnie #!$%@? :/ nikt nie chce szukac zrodla problemu tylko kazdy mowi ze mam problemy z jelitami przez nerwy
jeszcze mam pod koniec pazdziernika termin do alergologa, neurologa i innego psychiatry.
  • Odpowiedz
@OSH1980: no o to chodzi wlasnie, ze przez problemy z jelitami doszlo do nerwicy, a z nerwicy do depresji :/ tylko nie wiadomo co z tymi jelitami konkretnie nie tak. Kwas masłowy i probiotyki troche pomaga. Kwas maslowy bardziej pomogl na nerwice a probiotyk na jelita chociaz i tak zaparcia trzymaja.
  • Odpowiedz
@ChelseaDagger: to było 15 lat temu. Objawy miałem przeróżne, najbardziej mnie męczyło potworne osłabienie, potworne bóle głowy, które trwały czasem i 4 tygodnie oraz tachykardie i skoki ciśnienia. Dieta prawie bezwęglowodanowa. Nie muszę trzymać diety, jestem wyleczony.
  • Odpowiedz
@OSH1980: ja mam wzdecia, kluje/piecze mnie w tym samym punkcie w jelitach i jestem teraz nadpobudliwy. W sumie ta nadpobudliwosc sie nie zgadza, bo przy kandydozie z tego co czytam czlowiek jest oslabiony. Chociaz czasami mam uczucie slabosci w nogach.
  • Odpowiedz
@ChelseaDagger: niewiele już pamiętam. Na pewno był to chleb z pełnego przemiału. Na obiad zwykle mięso z warzywami i kasza gryczana. Żadnych ziemniaków. Wszystko co miało niski indeks glikemiczny. Oczywiście żadnych słodyczy.
  • Odpowiedz
@ChelseaDagger: zacznij od diety Carnivore ( same mięso z przewaga wołowiny i dużo tłuszczu) - dieta sama w sobie jest przeciwzapalne i jest meega na grzybicę ( oprócz zero wegli jakoś tam jeszcze działa na limfocyty th1 i jest meega odżywcza a przy grzybicy masz takie awitaminozy i niedobory że sobie nie wyobrażasz.
Możesz dodatkowo brać jakieś ziołka na grzybicę ale najważniejsza jest dieta. Intermittent fasting z carnivorem też pomoże ale
  • Odpowiedz
Carnivore


@Blablablabla123: da sie trzymac taka diete bez piekarnika? bo niestety nie mam
i na jakim tluszczu sie smazy mieso na takiej diecie? oleje sa dozwolone?
aha i jeszcze jedno, czy jest sens probowania takiej diety jesli jedyny dostep do miesa u mnie to biedronka i lewiatan? Zadne zamawianie miesa od rolnika nie wchodzi w gre.
  • Odpowiedz