Wpis z mikrobloga

Doby wieczór słoneczka ( ʖ̯)
Już w tą sobotę, w @piatydzienmiesiaca października oficjalnie zamykamy sezon #najtdrajwbajmajka ! Zapraszam Was wszystkim na miłe spędzenie nocy ze mną ( ͡° ͜ʖ ͡°) oraz resztą super wykopków!
Co do trasy....
Chce Was już teraz bardzo przeprosić... niestety mimo mojego oraz pomagających mi osóbek ogromnego trudu nie udało nam się wymyślić żadnej ciekawej trasy na południe :'( Godziny eksploracji mapy i różnych dróg doprowadziły nas do wniosku, że nigdzie nie ma żadnych fajnych miejsc na postoje, a ilość miejsc do parkowania jest znikoma. Dodatkowo, w większości są to małe wsie, których stan dróg pozostawia wiele do życzenia.... Jeszcze raz Was za to przepraszam. Starałam się jak mogłam znaleźć cokolwiek sensownego. Z tego powodu, przejedziemy się trasą Północ. PROSZĘ JEDNAK BYĆ DOBREJ MYŚLI! zrobię wszystko, żeby ta trasa też była ciekawa ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

To tak słowem wstępu, przejdźmy do szczegółów :D

Kiedy: sobota, 05.10.2019
Miejsce zbiórki: NOSPR parking bliżej Muzeum Śląskiego, Katowice
Wyruszamy o: 22.00 (z tego powodu proszę, aby wszyscy byli przed 22 ;* )
Trasa: NOSPR-Sosnowiec-Będzin-Siewierz-Myszków-Złoty Potok-Olsztyn i stacja docelowa Częstochowa
link do trasy: https://maps.app.goo.gl/xXqc3tq1quK5ZfUf8 OSTATNI PUNKT USTALIŁAM JAKO PĘTLĘ DLA CHĘTNYCH ;) #pdk (proszę, żebyście sprawdzili czy trasa działa Wam na telefonach, żeby nie było problemu na miejscu. Jeśli coś nie gra - dajcie znać)
Link do apki Zello: https://zello.com/nightdrive2019 hasło: Wykop

Dodatkowo przypominam, że to jaki masz samochód gra tutaj drugorzędną rolę. Spotykamy się po to, żeby spędzić trochę czasu wspólnie i pojeździć sobie spokojnie nocą po pustych drogach :)

To jak dziubeczki moje drogie? Widzimy się w sobotę? :))))

#najtdrajwbajmajka #nightdrive #katowice #slask #slaskiewykoppiwo #silesianightdrive #samochody #motoryzacja #trocheruchuwkatowicach #gliwice #sosnowiec #czestochowa

A to my na najcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)- takie trochę #pokazauto :D
piatydzienmiesiaca - Doby wieczór słoneczka 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
Już w tą sobotę, w @piatydzien...

źródło: comment_mYzCpJtkVxBkdiBUy20TV3Q4TAsiq5bJ.jpg

Pobierz
  • 57
Wołam osoby z roboczej listy #krakowskienightdrive (część pewnie już była zawołana z listy śląskiej).

Jest event na Śląsku, na który zaprasza @piatydzienmiesiaca , ja się wybieram.

Jeśli ktoś tu jest przez pomyłkę, albo ktoś chciałby się dopisać do wołania, proszę o info.

@Jormungand @HPCC1A9F @mull @gorush @ScrepT @stwardnienie_rozsiane @system_shock @bzikmik @noriad @cofko @Zydomasoneria @honda2137 @Krx_S @310kalorii @KrukusPL @m4kb0l @Da_R_ecky @Ridicz @will_I_aint @DerMirker @TheRans @piatydzienmiesiaca @PanJakubek @rod3nt @B0SAK @fragserv_zbanowany @Wilczarz @instruktor666 @Dunger @
Poluje na te najty, ale ostatnio często trafiają się jakieś normikowe weekendowe wydarzenia, urodziny i inne takie. Może machniemy coś w tygodniu?