Wpis z mikrobloga

@spunky musisz mieć jakis udział w tym logo, bo to juz kolejny wpis, gdzie go bronisz ;)

Wykres odswieza sie non stop, ale jedynie raz na kilka sekund znacznik znajduje sie na srodku...

Nie przekonam Cię i wiem, co masz na myśli, ale jest to nielogiczne zarówno dla laika, jak i kogoś, kto ma trochę do czynienia z medycyną.
@kiszczak to logo zrobiło coś fajnego - poruszyło dyskusję. Niestety tu raczej nie ma dobrego rozwiązania. Jeśli logo będzie poprawne medycznie, zakładając, że tak jest poprawne faktycznie (ja szczerze mówiąc nie wiem), to większość społeczeństwa tego nie ogarnia (i ma do tego prawo, nie jest to wiedza oczywista i niezbędna). Jeśli zrobią poprawnie "społecznie" to dalej można cisnąć heheszki, że przecież oznacza to zatrzymanie akcji w rzeczywistości.
@spunky widzisz, jak bardzo musisz stawac na glowie, żeby ktoś to uznał to logo za uzasadnione ;)

Logo ma byc proste i intuicyjne, kazdy wie, jak wygląda zapis ekg, a nie kazdy sobie wyobraza przesuwajacy sie napis SOR po kardiomonitorze (wtf) xD

Napisałem, że wiem, o co Ci chodzi, ale uwazam, ze jako logo jest to nietrafione, gdyż i tak bedzie interpretowane jak ekg, co jest rozsadniejsze i intuicyjne.
wystarczyło zamienić kolejność


@2xTheTap__: Właśnie nie wystarczyłoby, bo tak jak było jest prawidłowo pod względem technicznym tego jak mają odczyty na monitorach, a to że ludzie o tym nie wiedzą i patrzą na to pod kątem stron w którą się pisze to inna kwestia. Krótko rzecz ujmując tak żeby dla jednych i drugich miało to sens się inaczej nie da.