Wpis z mikrobloga

@udgz: Ale przeciętny Kowalski tego nie wie i czyta od lewej do prawej dlatego logo powinno być jak najprostsze w przekazie bez konieczności jego tlumaczenia. Bo jeśli w teorii logo jest poprawnie zaprojektwane, tak jak w tym przypadku ale trzeba je wytłumaczyć odbiorcy, to znak, że logo nie spełnia swojej funkcji.
  • Odpowiedz
Nie wiem kto Wam wszystkim sprzedał tę plotkę, że najnowszy zapis jest z lewej strony... W trakcie wydruku EKG, papier przesuwa się z prawej do lewej strony, tym samym to co jest po lewej jest zapisywane na początku, a zapis idzie w prawą strone. Spytajcie znajomego lekarza, pielęgniarki czy jakiegos bardziej ogarniętego znachora i nie powtarzajcie bzdur. Z logo SORu wlasnie wynikało ze doszło do zatrzymania akcji serca w mechanizmie asystolii, na
lukaszchala - Nie wiem kto Wam wszystkim sprzedał tę plotkę, że najnowszy zapis jest ...

źródło: comment_NGuQndxBzIEPFAmjzsZrBRT6qOUM5mzt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@udgz przecież Ci człowieku wrzuciłem wykres EKG z zapisem zatrzymania akcji serca, z ktorego ewidentnie widać, ktory zapis jest wcześniejszy (po lewej)... o czym tu jeszcze chcesz dyskutowac?
  • Odpowiedz