Wpis z mikrobloga

Dzisiaj jest 5 dzień jak sobie przeszedłem na #keto. Mówią, że powinienem jeść ok. 1g-1.2g białka/kgmc. To jest ok. 80g białka. 20g staram się jeść WW i reszta w tłuszcze - to jest ponad 200g. Łącznie jakoś 2300 kcal. Jak to mam zjeść? Cokolwiek bym nie chciał zjeść to przebijam białko, a tłuszczy i tak mało. Macie jakieś pomysły na proste posiłki, nawet nudne, które jakoś mi pomogą w tych procentach? Czy może nie zwracać uwagi na kaloryczność i jeść białka/tłuszcze i nie zwracać uwagi? No bo jak jem 3-4 posiłki dziennie to wychodzi +/- 20g białka na posiłek, a tłuszczu już ponad ok. 50-70g. Nie wiem skąd tyle tego brać dzień w dzień.

#dieta
  • 12
@damian44__: Ja natomiast polecam Ci tłuste rosoły (uwielbiam rosół na sercach drobiowych i kurczaku), bez makaronu z serduszkami, jajkiem i przyprawami. Na drugi dzień z rosołu robisz pomidorówkę (dodajesz przecieru i tłustej śmietany), a zamiast makaronu/ryżu wrzuć jakieś pieczarki.
Do rosołu zawsze można kupić makaron shirataki (nie posiada WW, w smaku nijaki).