Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie zachowanie Rockstara odnośnie #gtavi. Jeśli plotki się potwierdzą, to w przyszłym roku będziemy mieć nowe konsole, a GTA VI jeszcze nawet nie zostało zapowiedziane. Zarówno od zapowiedzi GTA IV i GTA V mięło 2 lata, a wątpię żeby mieli zmienić taktykę. Czyżby R* ominie obecną generacje i wypuści kolejne GTA na nową? Ja szczerzę w to wątpię, bo będą mieć mniejszy target. No chyba, że grę wypuszczą długo po premierze nowych konsol, kiedy te trafią do większej liczby użytkowników. Chyba trochę nie mogą odciągnąć się od koryta jakim jest GTAO. Co myślicie?

#gtav #ps4 #xboxone
  • 17
@peterek93: a co do premiery na obecnej generacji to tutaj nie byłbym (już) taki pewny.
Sony potwierdziło wsteczną kompatybilność, MS pewnie dalej będzie to wspierać więc remasterów powinno nie być


Myślę że na rękę dla obu POTĘŻNYCH firm będzie jeśli nowe GTA byłoby tytułem startowym na nowe konsole bo to mogłoby podbić sprzedaż sprzętu no i nie oszukujmy się - PC tego nie dostanie na premierę XD
Ale z drugiej strony
@peterek93: jeśli plotki na temat GTA VI okażą się prawdą to naprawdę lepiej żeby gra wyszła już na nową generację. Obecna po prostu sobie nie da rady albo efekt końcowy byłby zbyt okrojony. Premiera nowych konsol jest przewidywana na listopad 2020 ale nic nie jest jeszcze potwierdzone oficjalnie więc może się okazać, że wyjdą nawet w 2021 dopiero
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@peterek93: Mam ogromną nadzieję, że VI nie pojawi się na obecnej generacji.

Nie po to czekamy na nową odsłonę rekordową liczbę lat, żeby dostać wybrakowany produkt.

Moim zdaniem VI wyjdzie dopiero, kiedy PS5 i Xbox Scarlett będą mieć stosunkowo dużą bazę graczy.
Obstawiam nie wcześniej niż koniec 2021, a pewnie będzie to środek 2022 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@peterek93 jak gta VI nie będzie w klimacie vice city to mogą #!$%@? na drzewo XD jeszcze to rakowe gta online - gra dla 12latkow XD no ale #!$%@? najważniejsze to napisać na kolanie jakąś fabułę singla i #!$%@?, pora na online.
@tryno: nie liczyłbym na taką szybką zapowiedź. Ja osobiście obstawiam najwcześniej jesień 2020. Premiera pewnie wiosna 2022 i potem może jakaś obsuwa na jesień 2022.