Wpis z mikrobloga

Od dwóch miesięcy na budowie czuć zioło. Mniej więcej te same godziny pracy unosi się zapach palonej marichuany. Okazuje się, że to tynkarze jarają. Dzisiaj byli mega spaleni, nie docierało do nich nic co się mówiło. Ale jak sami przyznają - jak są zjarani to im robota lepiej idzie co było widać z resztą. Jeden #!$%@? pistoletem a drugi ładuje worki, głaszcze ściany. 12 stopni na dworzu jednak oni na krótkie rękawki bo im gorąco w #!$%@?.
Eefekt taki, że poprzedni tynkarze robili 2 domy miesięcznie, tutaj chłopaki robią 4 miesięcznie, pracują od 7 do końca zioła. Wczoraj zeszli o 23:30.
Nikt mi nie wmówi, że marichuana to zło.

#narkotykizawszespoko
  • 70
@atteint też paliłem nieodpowiedzialnie, przy umiarkowanym spożywaniu nie odczuwam problemów z samopoczuciem, w przerwach między twoim weekend'owym paleniem mogę ci polecić ekstrakt z ziarna griffonii, regeneruje serotonine która dzięki thc się wypłukuje
marihuana nie robi z człowieka debila tylko powoduje, że debil jest jeszcze większym debilem


@Basiura89: więc przypadkiem nie zabieraj się za jej palenie, dopiero zaczniesz idiotyczne komentarze w internecie pisać.

w przerwach między twoim weekend'owym paleniem mogę ci polecić ekstrakt z ziarna griffonii, regeneruje serotonine która dzięki thc się wypłukuje


a dziękuję bardzo, nie miałem nigdy przedtem z tym styczności, jak i nawet o tym nie słyszałem. sprawdzę na pewno.
@xGnKx: oj zapomniałem twojego nicku dodać do odpowiedzi, także powielę komentarz:

w przerwach między twoim weekend'owym paleniem mogę ci polecić ekstrakt z ziarna griffonii, regeneruje serotonine która dzięki thc się wypłukuje


a dziękuję bardzo, nie miałem nigdy przedtem z tym styczności, jak i nawet o tym nie słyszałem. sprawdzę na pewno.