Wpis z mikrobloga

Jak ktoś jest zainteresowany poradnikiem normalnego gościa, który sobie dorabia, nie żadnego scammera i bez żadnych piramid finansowych, ankiet i innych gówien to gorąco zachęcam do zostawienia tutaj plusika. Poradnik wyjdzie w formie mini ebooka, będzie ładna oprawa graficzna, nie kilkaset stron tylko krótko, zwięźle i na temat, co zrobić, żeby w miarę bezwysiłkowo dorobić miesięcznie 500zł, a jak ktoś się bardziej postara to i może zrobić z tego główną metodę zarobku i wyjdzie z tego kilka k miesięcznie. Wymagany podstawowy angielski.
Więcej info i premiera ebooka maksymalnie w przeciągu jednego/dwóch tygodni.
Zawołam każdego plusującego. ( )
#pieniadze #zarobek #zarabiaj10kmiesieczniezwykopem #zarabiajwinternecie #zarabiaj #dzialalnoscgospodarcza #tworczoscwlasna #ksiazki #poradnik #ebook
  • 70
@pinkman356: mimo, że zarabiam nie najgorzej to kilka razy chciałem sobie dorobić na czymś ponieważ w pracy mam sporo wolnego czasu i w domu się trochę tego czasu znajdzie. Niestety schemat wszystkich poradników jest taki sam... zostań freelancerem, zrób konto na yt lub jakimś social media, wypełniaj ankiety, klikaj w reklamy, handluj na allegro, napisz ebookaxD, naciągaj ludzi na kredyty i wiele innych podobnych pierdół. Dlatego jestem ciekaw bo może akurat
Niestety schemat wszystkich poradników jest taki sam... zostań freelancerem, zrób konto na yt lub jakimś social media, wypełniaj ankiety, klikaj w reklamy, handluj na allegro, napisz ebookaxD


@CasualMirek: trochę zabrzmiało jakbyś był zawiedziony tym, że COŚ trzeba zrobić ;) Brawo, odkryłeś Amerykę - sposoby na zarobek wymagają działania, bo nie istnieją magiczne metody dające pieniądze z automatu.

Ale widzisz, na ileś set takich jak Ty, trafi się jeden co powie "ok,
@Fallriv: o rany... no tak bo jak ktoś ma normalną pracę i chcę sobie dorobić to od razu myśli o zostaniu gwiazdą yt. Niestety teraz żeby mieć siłę przebicia na yt to trzeba bardzo dużo zainwestować albo #!$%@?ć patologię. Ale w dorabianiu sobie jakichś groszy nie chodzi o to żeby zainwestować kupe siana w niepewny biznes, prawda ? A taka osoba co sobie właśnie tak powie i co jakiś czas coś
@CasualMirek: ale yt to tylko jeden z wielu takich sposobów. Założę się jednak, że na każdy reagujesz tak samo - czyli uznajesz to za głupie/niewarte zachodu. Zatem pytanie czego byś w takim "sposobie" oczekiwał ;)
@Fallriv: praktycznie pewnego zarobku za jakąś tam pracę bądź usługę. Raczej to nie jest nic nadzwyczajnego. Przeżyje bez tych 500zł, ale zawsze fajnie sobie dorobić coś np. żeby za paliwo się zwróciło. Nie jest to kwestia życia i śmierci dlatego nie chcę się bawić w coś co nie przyniesie mi pewnych zysków:)