Wpis z mikrobloga

@K4rpik

@ZmiksowanaFretka mam nadzieję że pewnego dnia ktoś wrzuci tu dupe twojej różowej albo córki i wykolejeńcy Twojego pokroju będą pod to walić konia


Nie jestem jakimś fanem tagu i sam bym fotki nie cyknął ale ciekawi mnie co by się stało mojej różowej gdyby ktoś zrobił zdjęcie jej dupska i wrzucił na publiczne forum. W sumie niech se ludzie popatrzą. Na ulicy też patrzą i co, mam każdego #!$%@?ć za to?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZmiksowanaFretka: edytowalem, ale dopisalem tylko koncowke ty mozgu xD faktycznie, twoje argumenty sa najlepsze, jak sie ktoras ubierze w leginsy to znaczy ze pozwala ci robic jej zdjecie, dobra trzymaj sie tam i zyj w tym koleczku #!$%@?, baj xD
@amicos: cały ten tag to zbiór największych debili pod słońcem. Jakim człowiekiem trzeba być żeby robić zdjęcie pupy z zaskoczenia normalnej kobiety, która na zakupy sobie po prostu poszła do biedy i wrzucać to do neta... to jest pewnie szczyt odwagi w relacjach z kobietami takiego koniobijcy. Z całego serca życzę żeby taka dziewczyna kiedyś się odwróciła i zgłosiła to gdzie potrzeba. Pewnie autor zdjęcia by blagal, żeby nie robić mu
Regularnie wchodzę na ten tag nie po to żeby oglądać dupy, ale żeby czytać komentarze stulejarzy-białorycerzy, którzy pewnie nawet różowej nie mają, ale bronią robić zdjęcia w dodatku BEZ TWARZY, GDZIE PEWNIE 10000 INNYCH BAB MA TAKI SAM ZESTAW CIUCHÓW

co jak co ale jakby ktoś wrzucił zdjęcie dupska mojej różowej to śmiechnąłbym, że oni walą do tego konia, a ja rucham i w sumie to pewna nobilitacja w moją stronę


Ale
@niochland: Drogi kolego, może najpierw powiem jak ja rozumiem definicję "białorycerza". Kiedy jakaś panna wygaduje głupoty, zachowuje się jak idiotka - to bezsensowna obrona takiego zachowania przez facetów - to jest sedno tego określenia.
Kiedy natomiast jakiś debil robi zdjęcia pupy normalnej kobiecie, która sobie na zakupy z dzieckiem poszła do sklepu i wstawia to do netu... czy to jest ok? To mogła być np moją żona na zakupach, strasznie chciałbym