Wpis z mikrobloga

  • 680
@amicos chciałbym żeby np ona miała tu konto, rozpoznała swoją osobę i poszła do biedronki i sprawdziła Twój ryj na kamerze i to tutaj wrzuciła
  • Odpowiedz
chciałbym żeby np ona miała tu konto, rozpoznała swoją osobę i poszła do biedronki i sprawdziła Twój ryj na kamerze i to tutaj wrzuciła


@K4rpik:

A ja chciałbym aby białorycerze, i różnej maści moraliści poszli hen z tego tagu.
Jak coś mnie nie interesuje to czarnolistuje, a nie się spinam. ( ͡
  • Odpowiedz
@K4rpik: nie będę płakał i się odgrażał z tego powodu jak jakaś #!$%@?, wszędzie ci mogą zrobić zdjęcie albo nagrać, pogódź się z tym a nie płaczesz

@darek-jg: a co mnie obchodzi opinia jakiegoś randoma to raz, poza tym gość z telefonem w ręce naprawdę wygląda normalnie i nie zbudza żadnych podejrzeń XD chyba, że jesteś z podlasia to rzeczywiście może wyglądać dziwnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@ZmiksowanaFretka: Po czym wnioskujesz ze chciala sie pochwalic? Zalozyla normalne spodnie, a jakis wykopowy odpad spoleczny zrobil jej chamskie zdjecie, wstawil bez jej zgody, gdzie tu chec pochwalenia sie? Wiem, ze w prawie nie ma nic o tym napisane i mozecie, ale nie jest to normalne, a to ze jakies szury na insta chwala sie dupami nie znaczy, ze zwykla rozowa, ktora robi zakupy w biedronce tez
  • Odpowiedz
bez jej zgody


@bedist: to poproszę jeszcze o jakiś dowód, że nie wyraziła zgody ( ͡° ͜ʖ ͡°) Uświadomie was ale każde przebywanie w miejscu publicznym to wyrażenie zgody na to, że ktoś cię może nagrać czy zrobić zdjęcie, więc to nic więcej jak wasz ból dupy bo boicie się, że ktoś kiedyś zrobi zdjęcie waszej mordy jak dla mnie

Obcisłe, opinające spodnie/leginsy to zaproszenie do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@ZmiksowanaFretka: I tu pies pogrzebany - mozesz, ale nie masz #!$%@? prawa udostepnic tego w internecie bez zgody nagrywanej, uwiecznionej na zdjęciu. Czyli wedlug ciebie rozowa powinna chodzic ubrana jak w islamie, okej - to ubieraj tak swoja rozowa. Trzeba byc #!$%@? umyslowo zeby twierdzic, ze ubior jest zezwoleniem na cokolwiek. Podziwianie, ale nie robienie zdjec bo to jest odpad spoleczny i nic wiecej. Nie masz prawa wstawiac zdjecia kogokolwiek
  • Odpowiedz
@bedist: możesz to ignorować, mieć ból dupy albo próbować zmienić. Aktualnie znajdujecie się w tej drugiej grupie ¯\_(ツ)_/¯ OP nie udostępnił wizerunku żadnej osoby, nie jesteś jej w stanie w żaden sposób rozpoznać więc wszystko zgodnie z prawem. Także doucz się i płacz dalej.
  • Odpowiedz