Wpis z mikrobloga

Mam pytanko. Jestem na kupnie auta, znalazłem w fajnej cenie wszystko udokumentowane. Tylko że auto jest po dzwonie... Babka wysłała mi zdjęcia jak to wyglądało. Wiem że niewiele widać, ale może da radę mniej więcej określić czy może mu coś być na dłuższą metę, bo jeśli chodzi o wygląd to obecnie jest jak przed wypadkiem. #motoryzacja #ford #pytaniedoeksperta #mechanikasamochodowa
źródło: comment_e2TQn9fJZczEhd6Rc6EqRw55GRSmhP3S.jpg
  • 108
@gucias wiekszosc wypowiedzi jest z dupy i komentujący nie mają pojęcia o czym mówią. Do tego #!$%@? od rzeczy, na zdjęciu widać że próg i slupek są raczej nie ruszone.

Uderzenie w drzwi zawsze wygląda tragicznie, i chyba nie wszyscy wiedzą że drzwi się wymienia xD.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Większość aut od Mirka handlarza tak wygląda, wystarczy popatrzeć na lawety jadące z Niemiec. Kumpel niedawno przytarł takiego forda, uszkodzony błotnik i lampa, naprawa prawie 4k.
@kiboq w Polsce dalej jak w lesie. W DE te auto miało by już szkodę całkowita i na żyletki przeznaczone.
Bo nawet jak by je ktoś "naprawił" to by TÜV nie zaliczyło.

Jak dla mnie to jest wrak na kółkach i serio bałbym się tym jeździć. Ale jak chcesz się lansować że kupiłeś #!$%@? auto za 38k które może się rozłożyć jak harmonijka podczas małej stłuczki to droga wolna.
Jestem ciekaw ilu, spośród tych odradzajacych zakup, jeździ samochodami po mocniejszych szkodach, może nawet wielokrotnych.