Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sorek: sorek zrewiduj wiare, ze 4 moze dobrze brzmiec ( ͡° ͜ʖ ͡°) brzmi jak zgruzowane chavskie fokusy lub korsy. Zeby wydech brzmial i nie budzil zenady to cos muszi w niego dmuchac, tutaj dmucha karzel w torebke papierowa ()
  • Odpowiedz
@sorek: brzmi jak pojazd podczłowieka. Dobrze, że większość ludzi ma więcej rozumu. Wyobraź sobie jak żyłoby się w miastach, gdyby każdy miał tak pierdzący samochód.
Ale i tak najśmieszniejsze jest to, że posiadacze takich wraków myślą, że oni tym komuś imponują XD
  • Odpowiedz
swoją drogą jakoś mega mocno od Abartha nie odstępuje, podobna kategoria silnikowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sorek: ale nie osiągowa, trwałość w bmw też w dupie. Taki wydech w 116i to nieporozumienie, takie samo jako przelot w małym dieslu
  • Odpowiedz
@ScaRRyMaN: w dieslu to w ogóle w żadnym dobrze nie brzmi, może V8 ale to i tak debatowalne.

Natomiast te 116i są dość trwałe więc nie do końca rozumiem?
  • Odpowiedz
@ScaRRyMaN: nie nie, to N45A - bez valvetronica. A łańcuch zrobiony po raz pierwszy po 100k milach (dlatego gość sprzedawał). Tak więc raczej bez problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Szczerze, nie wierzyłem, że R4 może tak dobrze brzmieć..

@sorek: XDDDDDDDD to już auta na tłumiku z fiata 125p lepiej brzmią, choć w ogóle powiedzieć że coś co ma 4 cylindry brzmi to już dobre kłamstwo
  • Odpowiedz
@originalrudebwoah: akurat BMW serii pierwszej jest najtańszą Beemką szczególnie wersja 116i.

Cena ubezpieczenia dla mojego znajomego wyniosła tylko 5% więcej niż za Seata Ibizę 2005 1.4l.. Tak więc wszystko przed Tobą.

Wpisz sobie na confused.com rejestracje i sam zobaczysz.

Ja mam niestety traderskie ubezpieczenie więc nie ubezpieczam na siebie samochodów.
  • Odpowiedz
  • 0
@mahestro takie zabawne myślenie życzeniowe. Działa pod warunkiem, że zmieniasz filtr węglowy raz w mc (zależy od użycia ofc) . Co jest dodatkowym kosztem samochodu. Czyli minusem. Większość ludzi ma tanie filtry a reszta zmienia je zbyt rzadko by były w pełni skuteczne. Smacznego.
  • Odpowiedz