Wpis z mikrobloga

W dzisiejszych czasach bogactwo to mieszkac w takim miejscu, gdzie nie potrzebujesz auta.


@DobrzeNaoliwioneLozysko: ale #!$%@? xD

Myślałem że bogactwo to duży dom POD miastem, na własnej działce - a nie kiszenie się w bloku albo mieszkaniu deweloperskim z sąsiadami z każdej strony, byle blisko centrum i dojeżdżanie wszędzie komunikacją z
  • Odpowiedz
Menele to może 1% wszystkich podróżnych.


@DobrzeNaoliwioneLozysko: jeden śmierdzący menel wystarczy (oj bardzo wystarczy!) na cały autobus, albo ktoś kto śmierdzi bo spocił się na rowerze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za to menela w moim własnym aucie jeszcze nie widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
niż dom na zadupiu.


@DobrzeNaoliwioneLozysko: przedmieścia =/= zadupie. Wolałbym własny dom na przedmieściach NY, niż apartament na Manhattanie. Mam porównanie życia w centrum dużego miasta i na przedmieściach (liczę że ty też masz porównanie) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale ja nie jestem
  • Odpowiedz
wszędzie jeździć komunikacją miejską, rezygnować z samochodu by wystarczyło na inne przyjemności - no inaczej interpretujemy bogactwo, to raczej boghactwo polakha biedakha, a nie życie na szczycie XD


Ależ ty jesteś ciężko kapujący, ty pompujesz kasę w samochód a ja nie potrzebuję samochodu by w niego kasę pompować, bo jest mi zbędny. Wszędzie mogę dojechać rowerem, pociągiem, autobusem lub wynająć sobie samochód na minuty, to po cholerę utrzymywać samochód? Tak jak bym
  • Odpowiedz
@reddin: ej ale nie mokro ci w tyłek jak jedziesz do pracy i pada deszcz? XD

Serio pytam, bo mi w aucie sucho xD

A co ruchają rowerzyści? Kolegów?

Powned! Odpuszczam, nie będę kopał się z prostym koniem. Odpowiedzi też nie przeczytam bo nie dostanę powiadomienia, wybacz XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sorek: Głośniej pierdzi niż jedzie. Typowy mentalny Seba ze starym BMW.
Każdy, poza Sebastianami jak ty, patrzy na to z politowaniem i wqrwieniem w zabudowaniach.
  • Odpowiedz