Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@xenia: Dobrze to podsumował @Zelber także, nie będę się powtarzać, w sensie cały ten bodypositive(i cały rak pod tytułem feministka i tak dalej). Tak. #!$%@?łbym się do szczupłej a raczej całej tej #!$%@? śmietanki modowej, że idealna laska ma wyglądać jak #!$%@? pies na głodzie a później normalne dziewczyny mają przez to kompleksy. Pomijam fakt, jak skrajne odchudzanie #!$%@? organizm. Każda skrajność jest zła. I wybacz, ale ja do chudego patyka
@xenia: Bronisz kogoś, kogo możliwości umysłowe nie są w stanie ogarnąć tego, kiedy należy przestać wkładać jedzenie do mordy, a mnie wyzywasz od idiotów ¯\_(ツ)_/¯

ma się z góry tłumaczyć że jest gruba?

Przecież to robi, tylko w sposób pokazujący, że jest świadomy problemu i chce coś z nim zrobić, a w sposób zakłamujący rzeczywistość i samą siebie.

jak nie pasuje, przesuń w lewo i nie wrzucaj screenów jak frajer, nie
@PanHeniek45 nie wam to oceniać i wrzucać screeny na wykop. najlepiej jakby miała płakać w poduszkę bo jest gruba xD od kiedy ty się tak przejmujesz psychiką normalnych dziewczyn? a z tymi chudymi i grubymi #!$%@?? ich samopoczucie nie jest ważne, bo macie prawo nazywać ich od grubasów, wieszaków?
@xenia: Nie. Najlepiej jakby nikt nie zakłamywał rzeczywistości. Odkąd popadają w anoreksję na przykład? Bo jakiś cymbał z TV jej wmówił, że musi być chuda by być piękna? Nie wrzucaj mnie do jednego wora ze wszystkimi bo będzie mi duszno.
Nikt nie ma prawa nazywać kogoś od grubasów albo wieszaków. Powiem Ci więcej. Sam byłem takim chudym szczurem z którego każdy cisnął bękę więc odczułem to od tej strony.
@xenia:

Pastafarianka, lewaczka, feministka, działaczka "body positivity"

Fajna dziewczyna

Wybierz jedno.

nie ty jesteś od zmieniania świata na lepszy


@xenia: A dlaczego nie on? Podobno każda zmiana wychodzi od pojedynczego człowieka, dlaczego więc mu tego zabraniasz?

wrzucać screeny na wykop


@xenia: Jaki masz z tym problem? To ona sama paraduje na "wybiegu" w samej bieliźnie i wrzuca takie zdjęcie na ogólnodostępnego Tindera, więc co to za różnica że to