Wpis z mikrobloga

Znikł mój post, dziękuję serwisie W.PL

Napisze jeszcze raz:
Przedwczoraj przyjechała nocować matka współlokatorki z jej bratem na 1 noc.
Przez wakacje byłam tam ja z niebieskim, od tygodnia mieszka z nami też znajomy współlokatorki a ona sama wróciła z mamą i bratem. Wcześniej mieszkałam ja, współlokatorka i jeden który się wyprowadził.
Wczoraj rano ten babsztyl się do mnie dowalił, że jest nieporządek w mieszkaniu, już 3 raz tutaj jest i jest syf. Stwierdziła, że źle świadczy to o mnie jako kobiecie i że o a płaci za to mieszkanie i jej córka nie ma mieszkać w takich warunkach.
Na jej głupie zaczepki jej odszczekałam ale w końcu tak się wkurzyłam na babsztyla, że poszłam bo musiałam na pociąg się przygotować.
Ogółem drurna baba, bo jestem jedyną która serwisuje zmywarkę (czyszczę filtry itp) myje okna, ja zorganizowałam segregację śmieci, tylko ja myję lodówkę i takie tam pierdoły. W czwartek zarzadzilam już kto co myje (tydzień temu sprzątałam sama wszystko z niebieskim) w tym tygodniu i że plan zrobię jak wrócę. Potem wieczorem współlokatorka stwierdziła że oni przyjeżdżają z nią.

Dziś już napisałam na grupie z mieszkania, że do zasad które magicznie pojawiły się na lodówce w momencie męczenia mnie przez matkę należy dopisać, że jak ktoś zaprasza gości to ma cały dom dla nich wysprzątać: również zrobić to co należy do innych. Jak ktoś chce przyjmować gości niech on ich ugości.

Jak również wracam do mieszkania dziś. Idę do współlokatorki powiedzieć jej, że jej matka była chamska w stosunku do mnie, jeśli jest problem to współlokatorka powinna ze mną porozmawiać a nie szczuć mnie matka i że ta p0lka jeb.na ma się już tutaj nie pokazywać, bo nie po to place za mieszkanie aby musieć wytrzymywać takie karyny.

Wiem, że było dużo osób które chciały być wołane: jak pisałam niestety post zniknął. Zrobię komentarz których plusujacych będę wołać.

#p0lka #logikarozowychpaskow #wspolokatorzy #studbaza #zalesie #karyna #rozowepaski #mieszkanie
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@MilionoweMultikonto najgorzej jest to, że współlokatorka jest fajna i jak zrobiliśmy bajzel z pudełkami to powiedziała że ja to wkurza i uwaga: od tego czasu trzymamy porządek
Więc nie wiem, czy jest dwulicową krwa czy jej matka to roszczeniowa Warszawiaczka xD
Taki obraz ludzi z stolicy. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@kjut_dziewczynka ta kobieta widocznie jest osobą która tylko sprzątać potrafi i tyle ¯_(ツ)_/¯
Zdenerwowała mnie bardzo i mi ciśnienie za bardzo podskoczyło. Taki żywot mój. Przynajmniej chce załatwić że ma już u nas nie nocować, nie mam zamiaru znosić tego babska.
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto: Nie sadze, ze pani sprzątająca pomoże, bo mamusia to widać typ czepialskiej, która sobie kogoś upatrzy i będzie się zawsze dowalać. @Owoc_w_kreplu pogadaj na spokojnie ze współlokatorka, według mnie pomysł z ta zasada sprzątania jeśli przyjeżdża ktoś jest bardzo dobry. Musisz tez wybadać, czy to ona faktycznie nie jest dwulicowa
  • Odpowiedz
  • 0
@MilionoweMultikonto ja tam szybko zawsze ogarniam rzeczy bo już mam technikę xD w domu rodzinnym zawsze ją sprzątałam a nie rodzice ()
Sprzątaczkę to ten babsztyl może sobie zamówić i opłacić jak jej się warunki córki nie podobają.
Albo jej wynająć mieszkanie.
  • Odpowiedz
  • 0
@kjut_dziewczynka wiem dlatego póki co poinformowałam tylko o dopisaniu zasad a jak przyjade to ładnie ubiorę w słowa że jej mama była niemiła dla mnie i sobie nie rzyczę aby się tutaj pojawiała ¯_(ツ)_/¯ sama współlokatorka jest spoko, nie wiem czy jest taką dwulicową karyną czy jej matka jest rządząca się p0lką
  • Odpowiedz
  • 0
@somskia no właśnie muszę zobaczyć, teraz mieszka z nami też ten kumpel współlokatorki, który jest jak brat dla niej i jej mama też go traktuje jak synka trochę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zobaczymy co będzie. Szkoda mieszkania bo z właścicielem mam zajebiste stosunki a i okolica super dla mnie.
  • Odpowiedz
jak przyjade to ładnie ubiorę w słowa że jej mama była niemiła dla mnie i sobie nie rzyczę aby się tutaj pojawiała ¯\(ツ)/¯


@Owoc_w_kreplu: nie pierwszy i nie ostatni niemiły człowiek w życiu, lepiej z nią asertywnie pogadaj, nie odszczekuj tylko daj jej do myślenia, żeby sama doszła do wniosku że jej córka jest nie fair a Ty jesteś ostatnią sprawiedliwą i należa Ci się pokłony i obmycie stópek, a
  • Odpowiedz
  • 0
@somskia prędzej matka myśli, że jej córunia wcale syfu z nami nie robi (a ja już przeżyłam jej zostawianie sterty naczyń i wyjazd na tydzień i zostawienie tego i robienie imprezy gdzie ludzie szli ćpać do łazienki czy znajomych co nocowali tydzień i stali w kiblu nie spuszczali wody czy nie czyścili kibla po ty lm) i ona przecież musi obronić jej dziecię przed takim rosłym babskiem jak ja xD
  • Odpowiedz
  • 1
@MilionoweMultikonto matce coś tam wtedy odszczekałam, babsztyl już pojechał a z współlokatorka porozmawiam jak wroce, ¯_(ツ)_/¯ już mi odpisała ok na dodanie moich zasad, zobaczymy co będzie jak wrócę
Kurde aż moja siostra by się przydała, ta jest mistrzem robienia z siebie ofiary i dopierd.ania się do ludu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Mój niebieski ma ładne nóżki, jak się zgodzi wyśle ci je.
  • Odpowiedz
@Owoc_w_kreplu: Przede-wszystkim patrząc jak bardzo to przeżywasz, chyba powinnaś sobie znaleźć inną grupę do zwierzania się z problemów niż wykopki xD Mamusia tej karyny ma jakiekolwiek prawo rządzenia się w mieszkaniu? Mieszkanie jest wynajęte na nią? Jeśli nie, to każ jej czochrać bobra i tyle ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@dr_Klotz karmię was dramą a ty narzekasz, przecież to jest wykop, tutaj kochają teksty o p0lkach i to jeszcze madkach ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie ma i c--j ale czemu ja muszę męczyć z jakimiś Karynami co nie mają więcej ambicji w świecie niż mop w ręce? Wolę aby się już nie zjawiała u nas. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
karmię was dramą a ty narzekasz, przecież to jest wykop, tutaj kochają teksty o p0lkach i to jeszcze madkach ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Owoc_w_kreplu: Martwię się po prostu o ciebie p0lko. ¯\(ツ)_/¯

Nie ma i c--j ale czemu ja muszę męczyć z jakimiś Karynami co nie mają więcej
  • Odpowiedz