Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 252
Wczoraj z racji ładnie pogody wybrałem się z żoną w Tatry, wracając z Zielonego Stawu Gąsienicowego udało nam się zobaczyć niedźwiedzia polującego na jagody!! Zobaczyć tak groźne zwierzę w swoim naturalnym środowisku, a nie w klatce to niesamowitego przeżycie, zupełnie co innego niż w zoo :) niestety nie mam lustrzanki i zdjęcia wyszły takie sobie ale jak się przyjrzyjcie to widać misia ;) więcej zdjęć w komentarzach
#tatry #gory #zwierzeta #niedzwiedzie #podroze
mariuszk3 - Wczoraj z racji ładnie pogody wybrałem się z żoną w Tatry, wracając z Zie...

źródło: comment_bEkxj6BacZQQXVaZ9lRtW8gPV6qkWMLT.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@mariuszk3: super. Mocno zazdroszczę. Nie tylko misia, ale samych Tatr. Pięknie ubarwione zbocza. C:
Pamiętam jak pierwszy raz w życiu zobaczyłam Łosia, na szczęście była to locha i chyba dość młoda. 15 metrów ode mnie. Super adrenalina :P
Ale takiego misia zobaczyć, Panie! Chylę czoła!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mariuszk3: optyczny zoom to w telefonach raczej rzadkość jeśli w ogólne jakieś są. Ale nie trzeba od razu lustrzanki. Mały kompakt aka "idioten kamera" z optycznym zoomem nadal istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mariuszk3: bałam się jak nigdy, byłam jeszcze z małym dzieckiem i wózkiem xD. Ale fajnie było.
@n3sta: xDDDDDD wiem, że pewnie byłeś przerażony, ale chciałabym to zobaczyc xD. Kiedyś przed dzikiem uciekałam, ale szybko dał za wygraną. Długo biegłam xD
Skąd wiesz że był wściekły? What does the fox say?
  • Odpowiedz