Wpis z mikrobloga

@SmalecAlfa tak i Petru uczeń Balcerowicza który wyprzedał polski majątek pozbawiając ludzi chleba już nie wspomnę o prognozach np że 500 to ściema , nie utrzyma się itp no takich wizjonerów to pełno wszędzie ale za sklepami walącymi browary a nie decydujących o losach kraju .
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tymariel: Najmniejsze zło to będzie jak Polacy przestaną #!$%@? wybierać najmniejsze zło i zaczną #!$%@? głosować na partie które coś chcą zmienić a nie #!$%@?ć Kowalskiego w dupę jak to robią od 89 roku.

@FearFactory: nom, tylko wpierw muszą sobie taką partię wyobrazić, a potem dorysować na karcie do głosowania xD
@FearFactory wlasciwie dlaczego nie KO? czytając ich program wyborczy zdawało mi się, że brzmi dość dobrze. Odniosłem wrażenie, że jako jedni z niewielu zapowiadają mniej podatków (wiem, że trzeba patrzeć na to przez palce) i raczej nastawieni są ma zmniejszenie socjalu. Co prawda odstrasza mnie gęba Schetyny ale nie na niego samego ostatecznie się głosuje. Pytam serio bo właśnie sam jeszcze rozważam na co głosować
@Tymariel: Według Michalkiewicza w Polsce są trzy stronnictwa i stronnictwo ruskie jest obecnie w odstawce wiec nie ma żadnych szans na przejecie władzy, walka odbywa sie miedzy stronnictwem amerykańskozydowskim a niemieckim
Głosowanie na KO to powrót do ich afer :
afra vat (Nowak przygotowywał i wprowadzał przepisy umożliwiające straty w budżecie), hazardowa, paliwowa, amber gold, melioracyjna, autostradowa- stracili polscy przedsiębiorcy,
afera mieszkaniowa w Warszawie i innych miastach- bezprawne przejmowanie kamienic, sprzedaż majątku za bezcen (np.Ciech), Tusk i Pawlak podpisali umowę na najdroższy gaz w Europie, Kopacz podpisała niekorzystny pakiet klimatyczny, którego wynikiem jest drogi prąd.