Wpis z mikrobloga

Rzadko oglądam #tvpis ale jak już się zdarzy to czuje taką k---a bezsilność że aż mnie skręca w środku, mam ochotę komuś dać plaskuna w mordę, a oddanie głosu przy urnie nie da mi takiej satysfakcji zwłaszcza że te karakany i tak wygrają wybory. Poziom propagandy to już jak Korea Północna.

Ehhhhh... Wybory w Polsce niestety wygra bieda i brak jakiegokolwiek myślenia o tym co będzie za 20, 10, a nawet 5 lat.
Tym bardziej przykro, jak widzi się jak PiS kupuje głosy biednych, niewykształconych ludzi, którzy zagłosują bo przecież 500+ i minimalną 4k będzie niedługo, czyli dobrobyt. Do tego oblężona twierdzą czyli LGBT które już tylko czeka żeby zdemoralizować katolickie dzieci.
No po prostu.... (,)
#pis #polityka #bekazpisu
RozkalibrowanaTurbopompa - Rzadko oglądam #tvpis ale jak już się zdarzy to czuje taką...

źródło: comment_LwK8NpUzMqmQSFBGdnPGg43jpu1X7pmT.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@waciak: Ja próbowałem polemiki z jedną starszą osobą przedstawiłem argumenty ekonomiczne ws. tej 13 emerytury czy efektu ekonomicznego 500+ jak wszystko drożeje a i tak się skończyło że jestem niewierzący (no nie do końca ale do kościoła nie chodzę) i ona mnie na pewno słuchać nie będzie bo szatan we mnie siedzi xD
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: to grubo, mnie tam od razu od Pełowców pojechano i dałem sobie spokój. A gadka, że w p-----e mam Karakana, Tuska, Schetynę czy innego Millera, całe te szczucie Polaków i odstawianie szajsu w mediach nic nie pomogło... Rozumiem, że jeden lubi lato, drugi zimę, ale k---a no trochę pomyślunku, chyba już taki nasz obraz Polaków, chłopów pańszczyźnianych dla "elity" z Wiejskiej.
  • Odpowiedz
@RozkalibrowanaTurbopompa: Tylko czekam jak to p--------e i będzie Grecja+. Przecież te populizmy na dłuższą metę wykończą gospodarkę - już teraz czytam takie pierdoły że pracodawcy nie będą zwalniać ludzi jak wejdzie minimalna 4k xD No tak, nie będą bo te 4k będzie warte tyle co dzisiaj 1500 złotych a chleb będzie po 15 xD
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: myślisz, że tych przy korycie obchodzi los Polski, martwią się, że będą grabarzami Polski? Ich obchodzi własne podwórko i profity jakie czerpią dzięki państwowym posadom. A jak nie będzie argumentów (a jak zwykle nie będzie), to zacznie się szczucie, wzajemne oskarżanie "A bo za Peło. Co wyście robili przez x lat waszych rządów?!" / "A bo za PiS..."...
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: ja się zastanawiam co robić z oszczędnościami żeby je ratować przed inflacja. Zamieniać w obca walutę jak USD/EUR? Też może jebnac jakby był kryzys chociaż bardziej to pewne niż PLN. Złoto?
Kredyt? Jakby poszła inflacja w górę to banki podniosą stopy żeby ratować złotówkę i też ch... Jak się nie obrócić tak d--a z tyłu.
  • Odpowiedz
a teraz płacze bo mu leki podrożały, ale i tak zagłosuje na PiS bo dali pieniądze.

to jest akurat wina prywaciarzy że podwyższają cenę, ale dzięki bogu jest pis który podwyższy emerytury i minimalne pobory
  • Odpowiedz
@Lizbona: Ale k---a ten argument o kościele jest inwalidą, bo jakby kościół był apolityczny to można powiedziec że to moralny autorytet, ale nie k---a kiedy otwarcie z ambony gadają żeby głosować na PiS a ten kto nie zagłosuje to pójdzie do piekła xD

@waciak: I to jest najsmutniejsze w tym wszystkim. Społeczeństwo jest tak podzielone jak nigdy wcześniej. Tak ostro to chyba nawet nie było podczas konflitku postkomuny
  • Odpowiedz
@Lizbona: I kółko się zamknie, bo jak podwyższy pensję, to wszystko pójdzie w górę bo nikt za darmo z---------ł nie będzie. Każda podwyżka płacy minimalnej spowoduje automatyczny wzrost wszystkich cen, żeby pokryć koszty zwiększonego kosztu zatrudnienia. 15zł za chleb nie wydaje się takie niemożliwe przy prawie podwójnym podniesieniu płacy minimalnej w perspektywie kilku lat, o procent znacznie większy od zdrowej wartości inflacji.
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: tzn zdarza mi się chadzać do kościoła. U mnie nie robią tego bezpośrednio, ale rzeczywiście jak było czytanie listu jakichś hierarchów i potem porównałem sobie to co mówią pisowcy, to czuć podobieństwo przekazu. Oczywiście chodziło o temat naczelny czyli LGBT. Dodatkowo ostatnio modlitwa wiernych za to żeby bogaci dzielili się z biednymi, czyli innymi słowy "nie narzekajcie chuje na podatki"
  • Odpowiedz