Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
elo mirki pisze z anonima bo wstyd mi pisać z swojego wykop konta
mam tylko szybkie pytanie z pogranicza #medycyna i #prawo
jestem po jednym nieudanym samobóju minęły 2,5 roku a ja czuje że szykuje sie kontynuacja serious sam 2 i chyba już puściłem kierownicę bo nie czuje już nic od 2 dni nie potrafię zasnąć i chce się katapultować do psychiatryka nawet nie mam zamiaru informować rodziny bo #!$%@? im w #!$%@? i są głównie odpowiedzialni za mój aktualny stan
z dziewczyną też mam teraz tak #!$%@? kontakt że jak jej napisałem że puściły mi już całkowicie hamulce i czemu kazała mi spiąć dupę i robić tak żeby było mi lepiej.
przechodząc do meritum czy jak zamkną mnie w kazamaty psychiatryka bo raczej nie puszczą wolno jak im wszystko powiem to mogę liczyć na to że nie #!$%@?ą mnie z pracy? robię jako fizol ale w hehe poważnej korporacji która ma jakieś programy socjalne i nawet pokrywają pogrzeb jakbym się zdecydował na krok do valhalli ( ͡º ͜ʖ͡º)
jestem po pierwszym miesiącu okresu próbnego na umowie o prace wiec wątpię szczególnie jak dowiedzą się że jestem #!$%@?ęty bo hehe w końcu kto normalny chodzi do psychiatryka nie? mogę liczyć chociaż na l4 z psychiatryka i że janusz wypłaci mi 80% wypłaty za te następne 2 miesiace na l4? bo chociaż te 4k złoty by się przydało jakbym wyszedł po #!$%@? wie kiedy o ile bym wyszedł i nie chciałbym umrzeć z głodu bo chce wrócić do życia nie chce tam skończyć i nie chce zostać kaleką po kolejnym nieudanym samobóju
#depresja #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
Pobierz
źródło: comment_M4tpy0r2TesVYIJ0ruiFeeWbpb4i9ywr.jpg
  • 7
A tak powaznie szukaj w systemie Alexandra Lowena terapii miasto wojewodzkie powinno miec kogos najblizszy termin walisz na spotkami wsxystko prosto z mostu i dopero a co do l4 nie wiem
@AnonimoweMirkoWyznania: Dostaniesz normalne l4 i wynagrodzenie"chorobowe", dopiero po upływie okresu chorobowego mogą Cię zwolnić, choć nie muszą. Obojętnie czy to psychoatryk, czy połamaniec po wypadku samochodowym. Tym się nie przejmuj tylko uderzaj do lekarza. Miłego pobytu i powrotu do żywych, walcz o siebie Mirku. Resztę srał pies, po wyjściu znajdziesz siłę by wszystko ogarnąć.
Jeśli jesteś na zwolnieniu chorobowym pracodawca nie może cię zwolnić:
- przez 180 dni jeśli masz umowę na czas nieokreślony
- do momentu wygaśnięcia kontraktu (lub 180 dni zależnie co krótsze) przy umowie na czas określony.