Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szymkov: za mała okolica nie mogę napisać :/ ale tam wielu lekarzy nie ma a teraz co się doczytałam to tam jest max 2 dobrych a reszta slaba i akurat na nfz co polecaja to nie trafilam
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@harpiowata: ja trafilam niestety co sie okazalo nie na tego co powinnam ( ͡° ʖ̯ ͡°), a trafic tez ogolnie tam mozna szybko, z tym ze jak sie okazalo nie jedyna nie bylam zadowolona z tego lekarza
A miasto za male by pisac na wykopie:/
W mazowieckim
@madiksa: a jakieś większe miasto niedaleko? Nie chodzi o lokalizowanie Ciebie tylko może uda się kogoś z polecenia znaleźć ;-) Albo napisz chociaż województwo to Ci powiem czy znam kogoś w okolicy ;-)

edit, widzę że mazowieckie, to niestety nie pomogę ;-( ale nie zrażaj się, zrób research może wśród znajomych czy po necie i chodź się badać bo zdrowie najważniejsze ;-)
@madiksa: Na ginekologa nie żałuj pieniędzy , zwłaszcza na USG. Będzie dostępny w ciągu tygodnia.
Ja mam przez wiele lat problemy i nigdy nie mam do siebie żalu że potrafię wydać 500 zlotych. Każdy pieniądz jest wart traktowania jak kobieta a nie parszywy inkubator
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mqgdq: ja właśnie też mam problem i to taki dosyć problematyczny dla mnie a jak usłyszałam kiedy jest pierwszy wolny termin to może nie tyle co byłam zdziwiona co myślałam że uda się trochę wcześniej. Po dzisiejszych doświadczeniach do tamtego lekarza co byłam nie pójdę, trauma
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sam_w_domu: wstydzic sie nie wstydze powiedziec pozyczac troche tak a w sumie nie jest to pierwszorzedna sprawa, choc problematyczna to jak mi sie nie uda nazbierac badz pozyczyc to 2020 nie tak długo;P