Wpis z mikrobloga

W sumie tak mnie naszło na rozminę, żeby zrobić sobie listę umiejętności które można odpłatnie wytrenować w celu zarwania #rozowypasek, a przynajmniej zwiększenia szans w starciu z nimi.

1. Taniec - zapisać się gdzieś w celu przyuczenia się jak machać odnóżami dolnymi. Górnymi czasami też. Większość rózowych lubi tańczyć i to daje +5 do rolla na chędożenie.
2. Dietetyk/trener personalny/kriopoliza - intergralna częśc looksmaxingu. W najgorszym przypadku będzie się miało muskulaturę, żeby babci na przejściu pomóc przenieść zakupy.
3. Przeszczep włosów - żądny #rozowepaski mnie nie przekona, że woli facta łysego od takiego z bujnymi włosami.
4 Jakieś Toastmasters - niby uczą tam sztuki przemawiania przed ludźmi. Obstawiam, że zwiększa charyzmę i pewność siebie++ ?
5. Pscyholog/psychiatra/dropsy SSRI - wiadomo o co chodzi: "Z uśmiechem, panowie, z uśmiechem, nie wypadać z roli/" ( ͡ ͜ʖ ͡)

Pytanie na co można wydać jeszcze kasę i zainwestować w siebie, żeby wreszcie móc wyrywać jakaś fajną sztukę z #tinder ?

#podryw #rozwojosobisty #rozwojosobistyzprzegrywami #przegryw #rozkminy


  • 34
  • Odpowiedz
1. Taniec - zapisać się gdzieś w celu przyuczenia się jak machać odnóżami dolnymi. Górnymi czasami też. Większość rózowych lubi tańczyć i to daje +5 do rolla na chędożenie.


@CuckCuckKlan: Ten taniec to i tak mało przydatny bo mało gdzie się tańczy jak na kursach chyba że chodzi o jakieś wesela.
  • Odpowiedz
@CuckCuckKlan: deal życia, #!$%@? tysiące PLN po to, żeby MOŻE uzyskać coś co jest do ogarnięcia w pare minut za średnio 200zl XD.
Nie wspominając już o czasie. Co innego gdybyś ty te wszystkie rzeczy chciał zrobić dla siebie - ty je chcesz robić pod innych, słabe to trochę i na siłę imho.
Jeszcze inaczej możesz #!$%@? wbić w jakieś lookmaxingi, wystarczy że się gdzieś pokażesz parę razy nowszym merolem czy
  • Odpowiedz
@Monaco: No w tym szaleństwie jest metoda. Plusy dla faceta :

1) Rytmika, nie tylko w tańcu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
2) Darmowe kardo dla niego i dla niej. Z wiekiem może nie zgrubnie tak ( ͡º ͜ʖ͡º).
  • Odpowiedz
@TestoDepot: > żeby MOŻE uzyskać coś co jest do ogarnięcia w pare minut za średnio 200zl XD.

Problem w tym, że za te 200 zł nie kupisz kontroli nad 2 człowiekiem czytaj te maślane oczy które robią do Chadów i pozwalają im na bóg wie co (). Mi chodzi o władzę nad nią, nie rozklekotaną jaskinie mięsa do ruchania na godziny.

Co innego gdybyś ty te wszystkie
  • Odpowiedz
@CuckCuckKlan: przecież jest odwrotnie - płacisz siano i dziwka robi co tam sobie życzysz.
Taka tinderówka czy tam inne #!$%@? wie co to jak źle trafisz to tu nie, tak nie, za mocno itd.
Merol plebejski? Prędzej mustang. Zależy jaki merol, ja mówię o czymś naprawdę grubszym jak cls, w porównaniu z tym mazda czy mustang to popierdółki ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@TestoDepot: Nie wiem, ale mi jakoś merole kojarzą się z takimi Januszami co się dorobili i chcą pokazać się we wsi jacy to oni są bogaci xd.

przecież jest odwrotnie - płacisz siano i dziwka robi co tam sobie życzysz.


Niby tak, ale z tyłu głowy wiesz że ona to robi tylko dla kasy i może się w duchu śmiać z takiego oblecha i #przegryw co za darmo nie może zdobyć
  • Odpowiedz
@CuckCuckKlan:

Po SSRI to Ci libido spada i masz szanse ze nie wroci do poprzedniego poziomu po zakonczonej terapii, do tego sa czeste skutki uboczne jak zaburzenia erekcji i spadek wrazliwosci na bodzce w kluczowych miejscach, tak tylko ostrzegam
  • Odpowiedz
@Greenvidia: Plot twist: żadnej terapii nie było, przynajmniej oficjalnej prowadzonej przez lekarza. Dostęp do takich leków z apteki mam inną oficjalną drogą. Brałem, bo miałem trudny okres w pracy, a miewam lęki i #fobiaspoleczna . Teraz w sumie nie mam ciśnienia na seksy, ale podejrzewam, że jest to związane bardziej z problemami ze zdrowiem i wagą, która mi wzrosła po sterydach podczas infekcji o 6 kg >>. W sumie i
  • Odpowiedz
@CuckCuckKlan chłopie co ty za bzdury piszesz xdd nie tańczysz bo nie masz do tego drygu i zapewne też za tym nie przepadasz. Możesz się nauczyć techniki tańca, ale to nie oznacza, że to poczujesz.

Jak nie masz poczucia rytmu czy luznych bioder do muzyki to zadne pieniądze tego nie zmienią.

Reszta wpisu to jakieś nędzne bejty
  • Odpowiedz
Chyba mam dzisiaj jakiś dołek z poziomem kortyzolu, że mnie nachodzi na takie depresyjne rozkminy.


@CuckCuckKlan: Żaden dołek, dobrze kombinujesz. Masz swoje punkty i działaj.
  • Odpowiedz
z tyłu głowy wiesz że ona to robi tylko dla kasy


@CuckCuckKlan: A po co się nią przejmować dlaczego ona to robi? Czy to dla ładnych oczu czy dla paru stow efekt jest ten sam ¯\_(ツ)_/¯ - daje dupy.

może się w duchu śmiać z takiego oblecha i #przegryw co za darmo nie może zdobyć #seks (,).


@CuckCuckKlan: nie ma to żadnego znaczenia co ona sobie
  • Odpowiedz
@CuckCuckKlan: Tylko dla Chadów czyli top 5% mężczyzn. To nie jest tak, że Chadem można się stać, albo Chadem się rodzisz (odpowiedni wzrost, szkielet, czyli frame predyspozycje do siłowni, odpowiednie kości szczęki i twarzy, brak skłonności do łysienia) albo nie. Siłownia CZASAMI, nie zawsze, może pomóc ale sama siłka nie zrobi Chadem jakiegos przecietniaka czy przegrywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@programista1992: 186 cm i niebieskie oczy ( że niby mniej spotykane od brązowych ( ͡ ͜ʖ ͡) ) mam więc jakaś baza do tego jest. Gorzej, że od wagi idealnej dzieli mnie 25 kg+ ( 75-80 kg ). Szkielet jest też nie chucherka, tak mi się wydaje. Twarz mam kwadratową i nie wiem czy to plus czy minus ¯\_(ツ)_/¯ ? Testo mam, aż za dużo albom
  • Odpowiedz