Wpis z mikrobloga

K---a ile to ja razy nie dostawałem zaproszenia na urodziny, mimo że wszyscy (a przynajmniej większość) szła XDDDD i jakoś nigdy lamentu nie było, wiadomo było to przykre bo generalnie ja nie wyzywałem innych a tym bardziej nie buntowałem ale...:p
  • Odpowiedz
@michalsedziwoj: Moim zdaniem takie zaproszenie agresywnego dzieciaka, to w pewnym sensie opłacanie haraczu, w zmian za bezpieczeństwo. Rozumiem, że był dla Ciebie spoko, ale jakby nie patrzeć dalej był agresywny wobec reszty, a nie o to tutaj chodzi. Też miałem takich kolegów w dzieciństwie i dopóki robiło się z nimi jakieś układy, żeby ich uspokoić, to sytuacja się diametralnie zmieniła, gdy nie wywiązywało się ze swoich zobowiązań :c
  • Odpowiedz
@Qrka: @Shatter: tak, teraz urodziny dzieci staja sie niejako wyscigiem kto zrobi lepsza impreze.

Bratanica jest w przedszkolu i brat opowiada, ze niektorzy rodzice to odstawiaja megacyrki, zeby "przebic" innych.
I ci normalni maja problem, bo jak zaprosza do domu, to dziecko dostaje latke nudziarza, wiec kazdy stara sie jakos wymyslic.

Wiec gokarty wcale nie wydaja sie az takie nieprawdopodobne, choc oczywiscie wszystko zalezy od wieku imprezowiczow.
  • Odpowiedz
Co komu do PRYWATNYCH urodzin? Powaliło te matki?


@Bunch: też nie wiem, ale ostatnio widziałem na jednej grupie że jakieś dzieciaki na placu zabaw czy skateparku chyba przeklinały itp. i jakaś babka im zrobiła foty i chciała aby ludzie powiedzieli gdzie chodzą do szkoły to porozmawia z ich wychowawcą, bo rodzice pewnie i tak nic nie pomogą. Nie zdążyłem skomentować by dała nauczycielom spokój, bo admin wywalił post ( ͡
  • Odpowiedz
@xeexee: Na Twoim miejscu jeżeli faktycznie temat zostanie poruszony i zostaniesz "zaczepiony" przez wychowawcę w eskorcie roszczeniowej matki olałbym ich wychodząc z klasy z uśmiechem na twarzy a pod nosem mrucząc, "Panie są chyba niepoważne" xD
  • Odpowiedz
Najgorsze jest to, że naprawdę są tacy rodzice. Znajomi wychowawcy opowiadają co się dzieje na wywiadówkach to się w głowie nie mieści jak rodzice "dbają" o dobro swoich brajanków i dzesik
  • Odpowiedz
@NaglyAtakGlazurnika: a tego to nie wiem :p bratanica ma dopiero 5 lat. Jeszcze nie było narkotyków.

Ale no jak pisałam, cyrk niektórzy rodzice odstawiają.
Ositarnio na jakiejś grupie rodzicielskiej na fb widziałam dyskusje o paczkach na urodziny w żłobku.
Że solenizant daje prezenty innym. I też różne pomysły padały..
Jak dla mnie to absurd.
  • Odpowiedz