Wpis z mikrobloga

@apoo: Ja się nie skusiłem na żeberka, bo ich zwyczajnie nienawidzę, ale ogółem to pamiętam, że chłopaki (było nas trzech) pobrali sobie największe porcje, zjedli… no i #!$%@?, nawet dobrze nie pojedli. Mięsa tyle, że równie dobrze mógłbyś własne palce poobgryzać.
  • Odpowiedz
  • 2
@Pangia dokładnie tak jak mówisz. Ja akurat jestem żeberkowym fanem. Szczerze to wogole jakoś zawiodłem się na Lwowie mimo że marzyłem kilka lat żeby tam pojechać ... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@apoo: Nie no, w zasadzie to wszędzie, gdzie weszliśmy, to dobrze zjedliśmy. Paradoksalnie nie pykło właśnie tam i w Meat and Justice, czyli tych niby najbardziej rozreklamowanych knajpach. Chociaż może to też kwestia tego, że nie jestem jakimś wybitnym mięsożercą.
  • Odpowiedz
  • 17
@apoo lol? ()( ͠° °) Byłem w maju 2018 z narzeczoną i moglibyśmy tam wracać co weekend tylko dla tych żeberek..
  • Odpowiedz
  • 1
@s0k1 ja pojechałem do Lwowa w sierpniu z nadzieją na spróbowanie wszystkich znanych miejsc i najbardziej przypadły mi Lviv croissant : d . Tutaj za 160 hrywien bodajże dostaliśmy porcje samych kości w dodatku bez większego smaku. Mam ulubioną knajpę gdzie serwują żeberka w Warszawie i nie ma nawet podejścia . Ogólnie gastronomicznie dobrze że nocleg miałem przy operze to zawsze wieczorem mc donald na dopchanie : d
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@apoo: dla mnie zeberka tam byly dobre i sie najadlem. Bylem na majowke w tym roku. To podziel sie ta knajpa w wawie z takimi dobrymi zebrami. Ja najlepsze jadlem w rzezni w krakowie (ah juz za tydzien je znowu wciągne)
  • Odpowiedz
  • 2
@daczka92 Podwale 25 - serwują żeberka z sosem bbq i miodowym. Może poprostu ja za dużo jem że mi się nie starczyło ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@ZeT_: będąc w tej knajpie daostałem fatucha z kościotrupem xD

ogólnie idea #!$%@? żeberek na metry spoko sprawa, co do kościstosci- pierwszy metr faktycznie #!$%@?, kolejne 9 zamówione z chłopakami- jeśli chodzi o mięcho trzeba było dopychać.

  • Odpowiedz
@ZeT_: bylem tam dwa tygodnie temu i lekki zawod, tak jak mirki wyzej pisza, wiecej kosci jak miesa, ale klimacik i obsluga fajna, takze warto dla samego zobaczenia jak to wyglada jedno zeberko sobie zamowic :)
  • Odpowiedz