Wpis z mikrobloga

@zwirz: Dobrze, przekaze trumpowi zeby jezdzil rowerem bo bordowy z wykopu tak kaze. Nawet nie chce mi sie z tb dyskutowac skoro nie rozumiesz ze 1000 niedoedukowanych hindusow w uk robi wiecej syfu niz podroze dyplomatyczne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GrammarNazi: Zaproponuj jakieś realne zmiany. Ale takie prawdziwe, które da się w obecnym systemie geopolitycznym zastosować i które faktycznie pomogą i które nie zaszkodzą cywilizacji.

Bo zaniechanie latania samolotami nie jest możliwe, jak inaczej ludzie mieli by się przemieszczać po świecie? Kajakiem i rowerem?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GrammarNazi: W tym artykule jest tylko tyle że będzie katastrofa jak nie będziemy emitować mniej dwutlenku węgla. Żadnych konkretów jak to rozwiązać, tylko szuryzm jak zwykle że lodowce stopnieją ojejku, ojejku.

Wiesz że na przykład postawienie elektrowni jądrowej to nie tylko widzimisię polityków? Potrzebna jest technologia, którą mają inne kraje, które to nie koniecznie chcą się nią dzielić.

Więc tak, to co ja proponuję najpierw, to wybranie Konfederacji w najbliższych wyborach,
@Antyradek Ja #!$%@?ę. Wystarczy poszukać. Masz Google to poszukaj, a nie tylko czytasz to co ma potwierdzić twoją opinię. Albo żyj sobie w przekonaniu że ocieplenie to spisek a jak nawet nie to tak źle nie będzie i zdechnij za kilkanaście lat w 40 stopniowej fali upałów. Kij z Tobą, nie chce mi się tłumaczyć kolejnemu szurowi już. Krzyż na drogę i przypomnij sobie nasz dialog za kilkanaście lat.
Dobrze, przekaze trumpowi zeby jezdzil rowerem bo bordowy z wykopu tak kaze.


@DarkSoul667: Ja nie każę nikomu jeździć rowerem tylko stwierdzam fakt - nikt nie przestanie latać samolotem bo "global warming". Każdy ma jakieś tam swoje ważne powody, które według niego dają mu prawo do emitowania więcej niż inni.
jak pokazala katastrofa smolenska upychanie wielu ważnych osób w jednym samolocie to świetny pomysł


@Hrjk: Modliłbym się do wszystkich bogów, żeby samolot z Xi Jinpingiem, Putinem, Kimem, Trumpem i Salmanem się #!$%@?ł.
@Shatter: No to trzeba się przeprowadzić. Dlatego cywilizacja wymyśliła coś takiego jak zwarte miasta, żeby te odległości były jak najmniejsze a codzienne podróże pochłaniały jak najmniej energii. Niestety polski #!$%@? urbanistyczno-planistyczny spowodował, że ciężko będzie to naprawić a Polska NIGDY pod względem rozwoju nie dogoni innych krajów Europy, bo to co wypracuje będzie wywalać na budowanie i utrzymanie setek tysięcy kilometrów infrastruktury na nieograniczonych „przedmieściach” czy właśnie na bezsensowne produkowanie dwutlenku
@Shatter: No właśnie o tym piszę. Rozpierdziel urbanistyczny, urban sprawl i zamiast z tym walczyć to się go jeszcze pogłębia. Skutek jest właśnie taki, że nie jest możliwe zorganizowanie żadnego sensownego transportu publicznego. O ile na zachodzie problem z urban sprawl jest z miastami to u nas nawet wsie są porozpierdzielane byle jak i byle gdzie!

Pierwszy lepszy przykład z Google Maps - jakieś wioski w Niemczech - zwarte skupiska, które
lewactwo - @Shatter: No właśnie o tym piszę. Rozpierdziel urbanistyczny, urban sprawl...

źródło: comment_65eJmpexuQ7XytsCfKt4gVlAyr3HNDNM.jpg

Pobierz