Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@RafonRafonEssa: @Mateusssz: nie wiem po co młodzi ludzie mieliby ponosić jakiekolwiek koszta.
Niech grubasy i politycy przeznaczą część kasy #!$%@? na zbrojenia, rozdawnictwo i dmuchanie baniek spekulacyjnych na budowę elektrowni jądrowych i OZE oraz przycisną w tej kwestii kraje drugiego i trzeciego świata aby zrobiły to samo, również spacyfikują lobby naftowe i po krzyku. Jeszcze czego, żeby normalni ludzie znowu musieli ponosić koszta szkód zrobionych przez globalne koncerny. Czy ja
@Jestembogaty czy iloraz inteligencji ma wpływ na intencje ludzkie? Wielu seryjnych morderców ma bardzo wysoki iloraz inteligencji. Twój argument jest z dupy Mordko.
@afc85: tak, naukowcy sa tak powazni ze wybrali na swoja przedstawicielke draca ryja 16 latke xD cala produkcja syfu jest w chinach, indiach i afryce, a oni chca zmieniac stany zjednoczone i europe xD debile
to nie jest kwestia wiary, tylko faktów, co do tego panuje naukowy konsensus, poza tym jest empirycznie odczuwalne

to oszołomy ignorują rzeczywistość, bo nie pasuje im do propagandy wykreowanej przez polityków i media sponsorowane przez koncerny naftowe czy węglowe


@afc85:
Nie mogli wysłać na to spotkanie profesora Harvardu zajmującego się od 40 lat badaniem zmian klimatu tylko lepszym pomysłem była autystyczna Szwedka? Tak to właśnie widzisz, tak? A jak chcieli iść
@Flypho: Nie wiem czy zauważyłeś, ale o GO naukowcy mówią dłużej, niż ta dziewczynka żyje. Nawet każda z wymienionych przez ciebie osób popiera walkę z ociepleniem i jawnie o tym mówi. Jaki skutek? Ano żaden, medialnie nawet nie wspomniano o tym a o wystąpieniu tej dziewczynki gadają od 3 dni.