Wpis z mikrobloga

@sylwke3100:

Fajnie wyglądają takie trochę opuszczone miejsca ;)

A tam w tle widać tyle ogniw słonecznych i nawet mini turbiny wiatrowe...
Jakaś firma prywatna to postawiła, czy to zasila coś publicznego ?
Fajnie wyglądają takie trochę opuszczone miejsca ;)


@Montago: Absurdalnie to nie opuszczone miejsce a ulica w śrudmieściu¯\_(ツ)_/¯

Jakaś firma prywatna to postawiła, czy to zasila coś publicznego ?


@Montago: Miasto bo dostało jakieś gównopieniądze - to zasila latarnie ale chyba dla funu bo postawili to na dwóch ulicach z małym ruchem.
@sylwke3100:

"Opuszczone" - pisałem to o scenerii budynków kolejowych i przynajmniej o tym jednym torze przy rampie...

U mnie Miasto w tym roku z dotacji wymieniło 2500 latarni ulicznych z sodowych na diodowe (z ogólnej liczby 8600 szt.).
Chyba autentycznie będzie oszczędność energii.

Parę dni temu na peronach "kolej" też zmieniła wszystkie sodówki na diodówki...
"Opuszczone" - pisałem to o scenerii budynków i przynajmniej o tym jednym torze przy rampie...


@Montago: Taka ciekawostka te budynki to hale Rosomaka

U mnie Miasto z dotacji wymieniło 2500 latarni z sodowych na diodowe (z ogólnej liczby 8600 szt.).

Chyba autentycznie będzie oszczędność energii.


@Montago: U mnie też wymienili na wielu ulicach ale ten projekt to chyba tak jak powiedziałem dla zabawy.

Parę dni temu na peronach "kolej" też
@sylwke3100:

U mnie widno, perony i okolice dworca po remoncie, tory też widne, z jednej strony spotkanie linii z Katowic z linią z Krakowa w stronę Częstochowy, to rozjazdy muszą być jasne, tym bardziej że to tuż obok nastawni, w drugą stronę też oświetlone, bo tam jest z 6/7 torów, na części stoją czasem towarowe, a na bocznym czekają lokomotywy manewrowe.

Ale i tak usypują węgiel, ostatnio było 6 kupek, każda