Wpis z mikrobloga

ajfoniarze jakie sa wasze odczucia co do XS Maxa, chodzi mi o trzymanie i korzystanie jedną ręką. Przyzwyczailiście się? uważacie to za komfortowe?
chce go wziąć ale boję się że będzie niewygodny i może wypadać z dłoni jakkolwiek śmiesznie może to brzmieć

#ios #apple #telefony
  • 11
@tehSpirit: mi się korzysta wygodnie z Maxa, a nie mam jakichś wielkich dłoni. wcześniej korzystałem z 7 plus, więc w sumie byłem przyzwyczajony. Ale sporo osób mówi, że za duży jest... najlepiej samemu pomacać w salonie i się przekonać czy pasuje.
@tehSpirit: wymiary ma takie jak 8 plus z którego korzystam. Na początku straszny klocek, ale teraz nie zmieniłbym na mniejszego. Z drugiej strony dużo korzystam z telefonu, wiec większy ekran jest dla mnie wygodniejszy. Musisz się zastanowić do czego używasz telefonu i czy wolisz mieć większy ekran, czy poręczniejszy telefon
@tehSpirit: jeśli miałeś wprawę w dużych telefonach jak note od Samsunga to jest okej aczkolwiek jakby miał te 6.1-6.3 cała byłby idealny. Zawsze jest możliwość obniżenia ekranu żeby sięgnąć na samą górę jedna ręką przesuwając belkę w dół wtedy ekran jakby zjeżdża w dół. przydatne często korzystam