Wpis z mikrobloga

  • 227
Młoda kobieta zaczyna poważne chorować i przestaje przynosić dochód-jej chłopak/partner/mąż zaczyna się nią opiekować i przejmuje obowiązki domowe, razem starają się przezwyciężyć przeciwności losu.

Młody mężczyzna zaczyna poważnie chorować i przestaje przynosić dochód-"Ja nie pisałam się na bycie opiekunką i żywicielką! Chciałam się bawić z mokebe i Juanem a nie obiegać warzywo! Radź sobie sam"

#przegryw #zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@scotieb: ale to czysta natura, kobieta ma opiekować się dziećmi a sama być otoczoną opieką (czyli w dzisiejszych czasach pieniędzmi, za pieniadze kupisz mieszkanie oplacisz rachunki i kupisz jedzenie lekarstwa i ubrania) wiec kazda kobieta dazy do tego podswiadomie
  • Odpowiedz
Oi... dotknelo mnie. Moj partner ma raka, a mamy jeszcze 2.5l dziecko. Pracuje na 2 roboty. W tyg biuro, na weekendach jako kurier. Plus place nie malo za zlobek zeby moj partner mogl w spokoju sobie grac na Xbox i sie kurowac (przegiecie?) mysle ze piszecie tak bo nigdy nie byliscie w takiej sytuacji. A normalny rozowy potrafi odroznic chorobe od chorej nogi ktora dziala tylko przy wyjsciu na piwo.
  • Odpowiedz
dlatego większość mężczyzn odchodzi od kobiet gdy dziecko jest niepełnosprawne czy ma autyzm albo downa xd


@RustyJames: jak to jest jej ciało i facet nie ma prawa o nim decydować a nie chciała sobie downa lub roślinki wyskrobać to niech radzi sobie sama
  • Odpowiedz
@Arachnofob bo to jest jej cialo xd a ty byś chciał by ktoś decydował o twoim ciele? By ci coś tam wycinać czy wyciągać. Taka jest natura i tego nie zmienisz, nie możesz naruszać czyjejś wolności i sobie decydować. To, że akurat kobiety rodzą, to tego nie możesz zmienić. A państwo jest zawsze skierowane na dzieci, więc jak jesteś ojcem to musisz płacić, bo nikt inny nie będzie, na pewno nie
  • Odpowiedz
@RustyJames:

jak kobieta chce dziecka a facet nie chce - to jest jej ciało, facet nie ma prawa decydować
jak kobieta nie chce dziecka a facet go chce - to jest jej ciało, facet nie ma prawa decydować

facet ma możliwość "decydowania" tylko do momentu wsadzenia #!$%@? w cipe a jak kobieta powie, że "bierze tabletki" i skłamie to trudno... to jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@stwojstary:
Nie ma sensu o odpisywać na takie wpisy. Wypociny stulejmanów co jedyną partnerką była ich własna ręka...

Dużo sił dla Ciebie i zdrowia dla partnera.
  • Odpowiedz
@ruok: A ja mam takich parę przykładów potwierdzających napisaną tutaj tezę...
@szpongel Na takie komentarze jak twój nie ma sensu odpowiadać. Ubliżyć tylko to potraficie bez żadnego porządnego argumentu. Jedyną waszą bronią jest "hehe nie ruch0ł haha co on może wiedzieć o życiu"
  • Odpowiedz
@ruok: Zrobiłbym ale kto opłaci badania na wyniki których feministki i inne #!$%@? lewactwo będzie krzyczeć "MIZOGINIA!!! FASZYZM!!! PATRIARCHAT!!!" a neuropa będzie się zmawiać na discordzie by zakopać to znalezisko
  • Odpowiedz